Citymate 500 mü, Xiaomi 2 Pro Elektrikli Scooter mı?

kask kullanmayı çok düşnmüyorum ama gerekli pompam vardı zaten ama lastikleri çok kalın kolay kolay patlamaz
Kaç gün oldu alalı? 35 km hız ile kaç km yol gideriz toplam? Ben firma ile görüştüm bana toplam 1000 dolumluk batarya olduğunu söylediler. Batarya bozulduğunda garanti harici fiyatı ise 1250 tl imiş. Siz kaç tl ye aldinız?

Kaç gün oldu alalı? 35 km hız ile kaç km yol gideriz toplam? Ben firma ile görüştüm bana toplam 1000 dolumluk batarya olduğunu söylediler. Batarya bozulduğunda garanti harici fiyatı ise 1250 tl imiş. Siz kaç tl ye aldinız?
2 gün oldu galiba 50 60 kiloysan 35 40 km gidersin 4500 e aldım ama bana önceki fiyattan verdiler şimdi zorlasan 4700 veriyolar.

2 gün oldu galiba 50 60 kiloysan 35 40 km gidersin 4500 e aldım ama bana önceki fiyattan verdiler şimdi zorlasan 4700 veriyolar.
66 kiloyum sanırım 35 rahat gider. Vallaha almak istiyorum ama dediğim gibi bu iphone yüzünden kararsız kaldım😂 nereden aklıma geldiyse artık. İlk başta scooter alacağım diye heves yapıp para biriktirdim şuan kararsız kaldım. Alırsamda hemen soğumam umarım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı