Çizgi film önerisi

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
b6c3ab9afea687aaf1c0e53ce3e0b38e.jpg

Villainous:
Meksika yapımı olduğundan aşırı undarrated. Sadece oradaki Cartoon Network'de yayınlanıyor. Yerli yapım bizim Kral Şakir gibi. Black Hat Organizasyonunun maceralarını konu alıyor. İlk sezon daha yayınlanmadı plot bölümü ve 15 civarında kısa bölümler var 10 tane de Cartoon Network serilerindeki kötü karakterlere yapılmış parodileri var Samuray Jack'deki Aku'dan tutun Teen Titans'daki kötülerden Gumball'a kadar Black Hat Organizasyonu hizmet veriyor. Mizahı da kalitelidir. Özellikle absürt mizah severlere öneririm. Regular Show kalitesi var dizide.

e882a49d140c4ec8fb0bbe13f362b7ad.jpg

Mao Mao Heroes Of Pure Heart:
Mao Mao gözüpek bir kahraman. (en azından öyle olduğunu iddia ediyor) bir de İyi Kalpler Vadisi'nin yeni şerifi. Ortağı paralı asker Badgerclops ve arkadaşları Adorabat ile birlikte Gök Korsanları ve diğer tüm kötü güçlere karşı mücadele ederek İyi Kalpler Vadisi'nin huzurunu sağlıyor. Ne bu şirinlik diyecekseniz ki bende dedim Mao Mao ve Badgerclops'da dedi tüm kasaba Adorabat gibi çok şirin onu dediğimiz sırada Badgerclops bir tane kasabalıyı ay sen ne şirinsin diye severken kasabalının ben 30 yaşındayım demesiyle anlıyoruz ki Sjw dolu bir Disney çizgi filmi değil kaliteli bir CN çizgi filmi izliyoruz. Ortaçağ, Tes ve Zelda seviyorsanız çok keyif alırsınız. İlk sezon 40 bölüm ikinci sezon yolda. Aşırı eğlenceli ve kaliteli, sanat dizaynıda çok hoş.

db260ea86b43b1b37e2407c5b9a76e1b.jpg

The Owl House:
Çıktığı günden beri en sevdiğim çizgi film.
Birleştirdikleri tüm konseptler bana hitap ediyordu bu yüzden çok sevdim. Alt metni de çok kalitelidir, kendi Lore'unu genişletme konusunda Gravity Falls ile yarışır ki bu diziyi de Gravity Falls'ın yapımcısının sevgilisi yapıyor. Konusu da Kaynar Adalar'a geçen insan Luz'un bir cadı olmak istemesini anlatıyor. Luz'un karakteri de çok güzel yazılmış spoiler vermiyorum ilk bölüm dünyada geçiyor daha iyi anlarsınız karakteri.

2e026a4006ebb8c26e9758a3ed60fb94.jpg

Star Vs The Forces Of Evil:
Anlatmaya gerek var mı bilmiyorum tek kelimeyle mükemmel. Mizahı, sanat tasarımı, karakter gelişimi, Lore'u ve müzikleriyle mükemmel bir yapım. Herkese öneririm.

Güncel çizgi dizilerden Infinity Train ve Miraculous: LadyBug'da gayet güzeller. İkisini de tavsiye ederim.(Bu arada Young Eda>all.)

Geri
Yukarı