Çizgi RMA Servisleri arızayı artık uzaktan sezinliyor

'Sistem Araçları' bölümünde Recep Baltaş tarafından 6 Ocak 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.561
  Yer:
  İstanbul
  2010 yılı başında donanım tanımlama, doğrulama, lokasyon tabanlı uzaktan takip ve istatistik konularında dünya çapında popüler olan HWM-BlackBOX Projesi, Türkiye’nin en köklü bilişim firmalarından biri olan Çizgi Elektronik liderliğindeki Çizgi-Tagem ile stratejik iş ortaklığına imza atmıştı. Bugün Çizgi Tagem’in melek yatırımı BlackBox yazılımı ile Çizgi-RMA Services bünyesinde tek bir tuş tıklamasıyla kullanıcıların mühendislerimize sistem bilgilerini göndermesi mümkün kılınmaktadır.

  Mühendislerimiz uzaktan ölçümleme ile kullanıcıların tüm donanımını detaylı şekilde görmekte, işlemci sıcaklıkları ve fan hızlarına varana kadar detaylı inceleme yapma imkanı bulmaktadır.

  Çizgi RMA servisleri yazılımı içine gömülen BlackBox özellikleri ile mühendisler kullanıcı ile telefonda destek görüşmeleri sırasında mavi ekranlara, kilitlenmelere, sürücü ve bios uyumsuzluklarına çok daha etkin olarak yaklaşabileceklerdir. BlackBox yazılım ile görüşme sırasında bile kullanıcının sistem bilgilerine uzaktan erişilebilecek ve daha etkin çözümler üretilebilecektir.
   

Sayfayı Paylaş