Çizgisel hikayeli bir oyuna para verir miydiniz?

Bu oyuna para verir miydiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    61

Ömerrrrrr

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben oyun geliştirme üzerine çalışıyorum. Bir yandan mobil oyunlar geliştirirken artık kendi bağımsız bilgisayar oyunumu da yapmak istiyorum. Bunun için ufak bir ekibimiz ve bir fikrimiz var. Ancak öncesinde insanların genel bakışını öğrenmek istiyorum.

ortam.png

Bu tarz ortamlarda geçen, çizgisel hikayeli düzgün bir Combat sistemine sahip olan, 3-4 saatlik bir oyuna 5-10 TL arasında para verir miydiniz bilgisayar için?

Karakterimizin modeli de bunu düşünüyoruz.

karakter.png

Bu tarz tatlı grafiklere sahip güzel bir hikayeye sahip oyun çıkarmak niyetimiz. Siz olsaydınız böyle bir oyuna para verir miydiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer hikayesi güzelse ve Co-op olursa, ister yabancı ister Türk olsun direkt alırım.
Co-op güzel bir fikir uygulaması konusunda sıkıntılar olabilir ancak aşılmayacak gibi değil. Fikriniz için teşekkür ederim. Diğer arkadaşlar da öneri/fikirlerini iletirse harika olur

Güzele benziyor. Grafikler Realm Royale tadı veriyor. 😁
Ben olsam alırdım. Bir de co-op modu olursa tadından yenmez.

Hatta eğer oyun fotoğraflardaki gibi olacaksa 5-10 TL değil de, 15-20 TL hak eder bence.
Fotoğraflardaki gibi olacak olması muhtemel. Çizimler elimizde var gibi. Çizerimiz olmadığı için hikayemize ve genel temaya uygun bu tarz çizimler bulmak çok zor değil bütçe ve zaman ayırınca. 3-4 Saat Co-op için çok az bir süre olmaz mı? @Kerem.Arslan hocama da sorayım

Fotoğraflardaki gibi olacak olması muhtemel. Çizimler elimizde var gibi. Çizerimiz olmadığı için hikayemize ve genel temaya uygun bu tarz çizimler bulmak çok zor değil bütçe ve zaman ayırınca. 3-4 Saat Co-op için çok az bir süre olmaz mı? @Kerem.Arslan hocama da sorayım
Çok az süre olur ama tek başıma 3-4 saat oynamaktansa arkadaşımla 3-4 saat oynarım daha iyi olur.

Merhaba arkadaşlar. Ben oyun geliştirme üzerine çalışıyorum. Bir yandan mobil oyunlar geliştirirken artık kendi bağımsız bilgisayar oyunumu da yapmak istiyorum. Bunun için ufak bir ekibimiz ve bir fikrimiz var. Ancak öncesinde insanların genel bakışını öğrenmek istiyorum.

Eki Görüntüle 874996

Bu tarz ortamlarda geçen, çizgisel hikayeli düzgün bir combat sistemine sahip olan, 3-4 saatlik bir oyuna 5-10 TL arasında para verir miydiniz bilgisayar için?

Karakterimizin modeli de bunu düşünüyoruz.

Eki Görüntüle 874997

Bu tarz tatlı grafiklere sahip güzel bir hikayeye sahip oyun çıkarmak niyetimiz. Siz olsaydınız böyle bir oyuna para verir miydiniz?

Dediğiniz özelliklere sahip ise oyuna 25TL net verilir.

Hikayenin ana teması farklı bir evrene ışınlanan bir şövalyenin hikayesi olacak sanırım. Bu evrende ilerledikçe geçmişe gidecek. Tekrar kendi zamanına dönebilmek içinse tarihin 0 noktasına yani göbeklitepe'ye varacak. Bu yolda başından geçen maceraları konu alacak gibi düşünüyorum

Fotoğraflardaki gibi olacak olması muhtemel. Çizimler elimizde var gibi. Çizerimiz olmadığı için hikayemize ve genel temaya uygun bu tarz çizimler bulmak çok zor değil bütçe ve zaman ayırınca. 3-4 Saat Co-op için çok az bir süre olmaz mı? @Kerem.Arslan hocama da sorayım.
Küçük çaplı bir oyun için 4-5 saat bence fena değil. Eğer birden fazla sonu olursa oyunun üst üste 2-3 kez oynanabilir ve oyun süresini çok fazla uzatabilir bu durum.

Geri
Yukarı