Çizgisel hikayeli bir oyuna para verir miydiniz?

Bu oyuna para verir miydiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    61
Merhaba arkadaşlar. Ben oyun geliştirme üzerine çalışıyorum. Bir yandan mobil oyunlar geliştirirken artık kendi bağımsız bilgisayar oyunumu da yapmak istiyorum. Bunun için ufak bir ekibimiz ve bir fikrimiz var. Ancak öncesinde insanların genel bakışını öğrenmek istiyorum.

Eki Görüntüle 874996

Bu tarz ortamlarda geçen, çizgisel hikayeli düzgün bir Combat sistemine sahip olan, 3-4 saatlik bir oyuna 5-10 TL arasında para verir miydiniz bilgisayar için?

Karakterimizin modeli de bunu düşünüyoruz.

Eki Görüntüle 874997

Bu tarz tatlı grafiklere sahip güzel bir hikayeye sahip oyun çıkarmak niyetimiz. Siz olsaydınız böyle bir oyuna para verir miydiniz?

Bu model sizin oyununuzdan mı yoksa başka bir oyundan mı?

Açıkçası 3-4 saat, hikaye temelli bir oyun için kısa olabilir. Tabii, hikaye sunumu güzelse böyle bir sorun kesinlikle olmaz.

Grafikleri çok hoş bu arada. 30 TL'ye kadar veririm. Yani, ben 30 TL verebilirim ama herkes verir mi bilmiyorum. Biraz daha düşük olması alıcı için iyi olur herhalde.

Bu arada elinize sağlık. :)

Bu model sizin oyununuzdan mı yoksa başka bir oyundan mı?
Modeller asset storedan hikayemize uygun seçmeye çalıştıklarımız. Başka oyunlarda kullanılmış olabilirler bilemiyorum
Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler.Hikaye için birden farklı son güzel bir öneri. Başka önerileriniz var mı ?

Merhaba arkadaşlar. Ben oyun geliştirme üzerine çalışıyorum. Bir yandan mobil oyunlar geliştirirken artık kendi bağımsız bilgisayar oyunumu da yapmak istiyorum. Bunun için ufak bir ekibimiz ve bir fikrimiz var. Ancak öncesinde insanların genel bakışını öğrenmek istiyorum.

Eki Görüntüle 874996

Bu tarz ortamlarda geçen, çizgisel hikayeli düzgün bir combat sistemine sahip olan, 3-4 saatlik bir oyuna 5-10 TL arasında para verir miydiniz bilgisayar için?

Karakterimizin modeli de bunu düşünüyoruz.

Eki Görüntüle 874997

Bu tarz tatlı grafiklere sahip güzel bir hikayeye sahip oyun çıkarmak niyetimiz. Siz olsaydınız böyle bir oyuna para verir miydiniz?

Eğer 2 D değilse ve de oynayabildiğimiz tek yer küçük bir koridor değilse evet.

Eğer 2 D değilse ve de oynayabildiğimiz tek yer küçük bir koridor değilse evet.
Hayır değil. 3D ve birden fazla farklı ufak şehirlerde geçecek bir oyun düşünüyoruz. Açık dünya tarzında fakat açık dünyada yapacak yan görevler ekleyebilir miyiz emin değiliz. Mafia 1 gibi açık dünyanın sadece gezmeye yaradığı bir oyun sistemi ya da farklı farklı odalar/bölgelerde görev yapacağınız bir düzen düşünüyoruz. Ama şu an ana fikrimiz çizgisel bir oyun olması. Hem iş yükü hem hikaye olarak daha tatlı geliyor bize

Hayır değil. 3D ve birden fazla farklı ufak şehirlerde geçecek bir oyun düşünüyoruz. Açık dünya tarzında fakat açık dünyada yapacak yan görevler ekleyebilir miyiz emin değiliz. Mafia 1 gibi açık dünyanın sadece gezmeye yaradığı bir oyun sistemi ya da farklı farklı odalar/bölgelerde görev yapacağınız bir düzen düşünüyoruz. Ama şu an ana fikrimiz çizgisel bir oyun olması. Hem iş yükü hem hikaye olarak daha tatlı geliyor bize.

Bence yan görev eklemenize gerek yok. Ben dahil çoğu kişinin yan görevleri pek oynadığını sanmıyorum.

Bence yan görev eklemenize gerek yok. Ben dahil çoğu kişinin yan görevleri pek oynadığını sanmıyorum.
Aynı zamanda özgün olmayı çok zorlaştırdığını düşünüyorum. Bir item düşürme karakter geliştirme mekaniği de düşünmüyoruz. Belki birkaç yetenek açma üzerine bir ilerleme sistemi düşünüyoruz çünkü sadece hikaye değil aynı zamanda oynanış olarak da farklılıklar sunmak istiyoruz her ne kadar 3-4 saat kadar da olsa sıkmamak istiyoruz

Herkese güzel yorumları için teşekkürler. O zaman biraz daha ilerlemek istiyorum. Bu oyunda sizi en çok çeken şey ne olurdu?
Grafikler
Güzel bir vuruş hissi
Hikaye
Eğlenceli mekanikler
Etkili bos savaşları
Ya da şu mekanik olsa ne güzel olur dediğiniz ne var?

Yeni konular

Geri
Yukarı