Çizim için MSI KATANA 17 B12VEK-282TR vs Tulpar T7 V20.5.11

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
1.Laptop ve 2.Laptop arasında kaldık. Çizim programları için kullanılacak, oyun amaçlı alınmayacak. MSI olanda 32 GB RAM var ve ekran kartı bir tık daha iyi. Monster'ın da işlemcisi daha iyi. Çizim programlarına 32 GB'ın çok etkisi olur mu bilmiyorum o yüzden danışmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katana serisi ısınan bir model,
Monster desen ayrı bir olay.
Bütçenizi belirtirseniz ona göre bir öneri sunabiliriz bunlar dışında.

Moderatör ekibinin saçma kararlarından geri dönüş yapamadım.

bütçe max 36K daha uyguna bulunursa güzel olur.
Normalde asus rog strix g16 modelinin 4050 varyasyonu mevcuttu istiyorsanız;
Önerim budur.
1 adet 16 gb ram alarak yolunuza devam edebilirsiniz.

4050 STRIX'e alternatif bakılabilir.

Teşekkür ederim. Galiba MSI tercih edeceğiz.

Bu arada konu dışı şu saçma olayı buraya atmazsam içimde kalacak çünkü şikayet edebileceğim bir yer yok.
IMG_7982.png
IMG_7983.png

Sadece model isimlerini başlığa yazmadığımdan ceza yedim bu konuda.

1.Laptop ve 2.Laptop arasında kaldık. Çizim programları için kullanılacak, oyun amaçlı alınmayacak. MSI olanda 32 GB RAM var ve ekran kartı bir tık daha iyi. Monster'ın da işlemcisi daha iyi. Çizim programlarına 32 GB'ın çok etkisi olur mu bilmiyorum o yüzden danışmak istedim.

Eğer bu linkteki laptopa RAM eklemesi oluyor ise kessinlikle bunu alın diğerlerini boş verin derim

Çizim programı !? Grafik tablet de gerekecekse eğer sabahlara kadar kullanıcam uzun ömürlü olsun derseniz masaüstü alın yada desktop alın o programlar her sene büyüyor 5 seneye bişey kullandırmaz olmaya başlar yavaşdan ısınma eskime vs vs programları kaldırmaz vs vs

Hocam kullandığınız program iPad Pro da var ise iPad Pro alın veya size önerdiğim veya altta link attım ona bakın

Yeni konular

Geri
Yukarı