CK530 vs Alloy Origins Core

Haggis

Decapat
Makaleler
1
Corsair olan İngilizce olduğu için daha uyguna denk geliyor, 880 TL ancak HyperX alloy Origins Core 1100 TL, ek para vermeye değer mi?
Ek olarak yazmayı unutmuşum bunlardan herhangi birisi yerine HP Omen encoder brown Switch alınır mı?
Edit: Aslında gamekay MK61 alacaktım gönlümden geçen oydu istediğim her şey vardı fakat forumda HyperX'in daha iyi olduğunu söyledier.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alloy Origins Core'da da Türkçe harfler yok.
Ayrıca Alloy Origins Core almaya karar verirsen 1200 TL'ye numpadli versiyonu da alabilirsin. Ben kullanıyorum memnunum.

Ben HP almazdım. HyperX Alloy Origins Core en mantıklı seçeneklerden. Eğer ses beni rahatsız etmez diyorsanız BlackWidow V3 bakılabilir. Huntsman Mini'de olabilir. Biraz bütçeyi arttırmanız lazım sanırım.

Fullsize isterseniz tabii ki alınır.
Hocam gerçekten bu son ve yardımlarınız için çok teşekkürler.Peki Asus tuf k7 diğerlerinden daha iyi bir klavye mısır kalite anlamında switch anlamında malzeme kalitesi anlamında?
Boyutu önemli değilse Asus tuf k7 alınır mı bunlar yerine iyi forumlar.
@Xeonayp
Çok eskideki konuma da cevap vermiştiniz hocam çok kral bir insansınız:)

Hocam gerçekten bu son ve yardımlarınız için çok teşekkürler.Peki Asus tuf k7 diğerlerinden daha iyi bir klavye mısır kalite anlamında switch anlamında malzeme kalitesi anlamında?
Boyutu önemli değilse Asus tuf k7 alınır mı bunlar yerine iyi forumlar.
@Xeonayp
Çok eskideki konuma da cevap vermiştiniz hocam çok kral bir insansınız:)
Fullsize sorun yaratmayacaksa alınır. Güzel klavye. Technopatta incelmesi mevcuttu:

origins core a sahibim ve memnunum ama tuf k7 kesin alınır. sanırım bilek desteği de vardı. artı bir özellik bence. bende zamanında bu 2 model arasında kalmıştım. tkl ihtiyacımdan ötürü hyperx e yöneldim

Geri
Yukarı