Clash of Clans açılmıyor

İşletim sistemi
Android
Arkadaşlar dün gelen YÜKSELTMEYİ aldım bende sorun kalmadı. Süpercell yetkilisinin verdiği cevabı yapıştırıyorum alta. Bana çok kaba geldi üslübü verdim ağzının payını 😁

Tekrar merhaba,

Sorunsuz bir oyun deneyimi elde etmek için oyunlarımızın resmi sürümlerini, desteklenen cihazlarda ve üçüncü taraf uygulama kullanmadan oynamanız gerekir. Cihazınızda işletim sistemi ve aygıt yazılımı üzerinde jailbreak ya da root işlemi gibi değişiklikler yaptığınızda beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Oyunumuzda genel olarak böyle bir sorun tespit edemedik. Ne yazık ki yazılımı yasal olmayan cihazlarda oyun desteklenmiyor ve hatasız bir oyun deneyimi yaşamanızı garanti edemiyoruz ve size bu nedenle destek veremiyoruz. Oyunumuzun resmi sürümünün, desteklenen bir cihazda sorunsuz çalışacağından emin olabilirsiniz!

Bu arada Android kullanıcıları için minimum yazılım versiyonu 9 olmalı.

Lütfen cihazın bu gereksinimleri karşıladığından ve yurt dışı cihazı olmadığından emin olun.

Umarım bu bilgiler faydalı olur, iyi günler dilerim.

Tabi bu mesajdan sonra güncelleme gelmiş indirdim açıldı bende bilginize 🙋🏻‍♂️

Selamünaleyküm bende aynı sıkıntı vardı çözdüm sorun telde veya oyunda değil Android view isimli program yüzünden YouTube yazıp duzeltebilirsiniz ben yaptım oldu telim xhomi mi S2 benimki açarsa herkesin ki açar

Selamünaleyküm bende aynı sıkıntı vardı çözdüm sorun telde veya oyunda değil Android view isimli program yüzünden YouTube yazıp duzeltebilirsiniz ben yaptım oldu telim xhomi mi S2 benimki açarsa herkesin ki açar
Hocam bulduğunuz çözümü burada paylaşır mısınız? Gene amazon üzerinden mi yüklediniz farklı bir çözüm mü? Eğer farklı ise buraya atarsanız belki başkaları da yararlanır. Android View problem falan diye arattım bulamadım çünkü.

Hocam bulduğunuz çözümü burada paylaşır mısınız? Gene amazon üzerinden mi yüklediniz farklı bir çözüm mü? Eğer farklı ise buraya atarsanız belki başkaları da yararlanır. Android View problem falan diye arattım bulamadım çünkü.
YouTube android sistem wiew yaz ekran görüntüsü atıyorum YouTube videosunun bu adamı izleyip yaptım Chrome ve play stroru guncelleme fln var

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-06-16-19-59-228_com.google.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-01-06-16-19-59-228_com.google.android.youtube.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 68

Geri
Yukarı