Clash of Clans bilgisayardan nasıl oynanır?

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben bilgisayardan telefon oyunlarını oynamak istiyorum Clash of Clans da bunlardan biri. BlueStacks yüklemeyi düşündüm fakat 4 GB RAM ile oynayamazsın demişlerdi. Telefon oyunlarını bilgisayarda oynamamın başka bir yolu var mıdır?

MEmu, GameLoop veya BlueStacks gibi emulator indirmen gerekiyor oradan Clash of Clans'ı indirip oynayabilirsin.

BlueStacks isimli uygulama işinize yarar.

Android OS'lar kurabilirsin, Blue stack yerine GameLoop daha iyi gelmişti bana, ona da bakabilirsin. Eğer sanallaştırma varsa bilgisayarında Windows 11'in geliştirici sürümleride APK destekliyor.

Hocam BlueStacks'i 4 GB RAM ile rahat kullanabilir miyim? Bilgisayarı çok kastırıyor diye duymuştum.
Aslında 4 GB RAM ile BlueStacks'de bu tarz oyunlar oynanabilir, mesela PUBG zorlayabilir. Bi' denemelisiniz.
Onun dışında GameLoop'da benzer bir uygulama ama bir alternatif olabilir.

Yok hocam PUBG oynamayı sevmiyorum. Clash of clasns, Clash Royale gibi oyunlar oynarım genelde. Yardımınız için teşekkür ederim bir deneyim ben olmazsa BlueStacks'i.

Son düzenleme:
Kanka Windows 11 Pro kur kendi emülatörü var :D
Merhaba. Ben bilgisayardan telefon oyunlarını oynamak istiyorum Clash of Clans da bunlardan biri. BlueStacks yüklemeyi düşündüm fakat 4 GB RAM ile oynayamazsın demişlerdi. Telefon oyunlarını bilgisayarda oynamamın başka bir yolu var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı