Clash of Clans Hesabıma Başkası da Giriyor

Kardeş bende senin durumundayım ne yapacağımı bilmiyorum. Bendeki kişi de kendini ömer diye tanıtmış bende şaşırdım seninkiyle aynı çıktı. Hallettin mi ?

Kardeş ben de senin durumundayım ne yapacağımı bilmiyorum. Bendeki kişi de kendini ömer diye tanıtmış bende şaşırdım seninkiyle aynı çıktı. Hallettin mi ?

Hesaptan vazgeçmekten başka şansınız yok. Yardım destek işini 3. şahıslara (farklı şirkete) devretmiş dünya umrunda değil süperselin.

Nokyada aynı beynamazlıktan battı ya, şimdi sıra süperselde. Finlandiyalılar beynamaz herifler.

Merhaba Arkadaşlar,
Hesabınıza başkasının girdiğinden şüpheleniyorsanız, bir sebepten dolayı oyun içinde bulunan yardım kısmından yardım talep ettiğinizde sorun başladı demektir.
Sizden güvenlik bahanesiyle birtakım bilgiler istiyor. Daha sonra hesabınızı ele geçirip bazen satıyor, bazende dalga geçip eğleniyor.
Evet doğru anladınız, Hesabınızı ele geçiren SUPERCELL çalışanı.
Dikkatli olunuz ve ASLA YARDIM İSTEMEYİNİZ.
İyi ve zevkli oyunlar.
Uydurma şeyler söyleme. Daha geçen gün hesabıma başkası bağlanıyordu ve yardım destekten çözdüm olayı.

Yanlış Bilgilendirme
Kardeş ben desteğe msj attım durumu anlattım bana birkaç soru sordular cevapladım ve cevaplarım yüzde 95 doğrudur. İnşallah çıkışı yaparlar bütün cihazlardan. Sana da soru sordular mı ?

Kardeş, zaten o verdiğin cevaplardan sonra köyünü kapatıyor. O, Google+ linkini verince hesabın gidiyor. Geçmiş olsun.

Kardeş, zaten o verdiğin cevaplardan sonra köyünü kapatıyor. O, Google+ linkini verince hesabın gidiyor. Geçmiş olsun.
Allah aşkına biri şu adamı banlasın. İnsanlara yanlış bilgilendirme yapıyor. Sana Google hesabınla ilgili bir şey sormuyorlar. Taş çektiysen ilk taşın faturasını, hesaba giriş yaptığın telefonları, hesabı açtığın tarihi falan soruyorlar. Doğru cevaplarsan doğrulanmış oluyorsun. Akabinde sana hesabını kitleyelim mi diye soruyorlar. Kitlersek başka telefondan giremezsin bir daha diyorlar. Reddedersen hesaba giriş devam ediyor ama kabul edersen adamlar sana kod gönderiyorlar. O kodu giriyorsun ve bundan sonra hesaba bir tek o telefondan giriş yapabiliyorsun.

İnsanları yanlış yönlendiren sensin. Söylediğin eksik ve yalan. Resimleri yükledim.
Bence sende onlarla ortak çalışıyorsun. Sahtekarlık yapıp, uyaranlara çirkeflik yapıyorsun.

IMG-20150323-WA0004.jpg
IMG-20150323-WA0003.jpg
IMG-20150323-WA0004.jpg

Decipat
Bana bir konuda yardımci olurmusun
Clash of clans oyununa başkası tarafından giriş yapılıyor
Elimden gelen herseyi yaptım şifreyi,ikincil e postayi değiştirmeme rağmen hatta 2.doğrulamayi açtım ama karşıdaki şahıs haylen giriyor onu engellemek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz supercell e msj attim cvp bekliyorom oradanda hesap 116 lvl th9

Byhose sizin düstügünüz duruma bende düştüm ne yazık ki supercell e tam olarak ne yazdinizda sizr böyle cvp gönderdi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı