Clash of Clans hesabını iPhone'a aktarma

1186mrt1186

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben daha önce android cihaz kullanıyordum o cihazı birine verdim vermeden önce telefona format atarak verdim.
Sorum şu o cihazdaki g mail hesabımı hatırlıyorum ve Clash of Clans adında bir oyun oynuyorum o oyunda kastığım lvl o g mailde kaldı o g mailim deki Clash of Clans hesabımı nasıl iPhone'a aktarabilirim.

Not: Şu an da iphonede bir Clash of Clans hesabım var .

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben iPhone'dan android'e aktardım. Android'den iPhone aktarma da aynı olsa gerek. Oyuna giriş yapıyorsunuz, ayarlar kısmına gelip ortadaki sütunda 'Bir Cihazı Bağla' yazıyor ona tıklayın daha sonra iki seçenek sunuyor size, eski cihaz ve yeni cihaz diye. Bu eski cihaz'a tıklayın size bir kod verecek daha sonra iPhone'da ki hesabınıza girin yine ayarlar kısmında bir cihaz bağla diyin bu sefer yeni cihaz şıkkını seçin. Eski cihazda gösterilen kodu yeni cihazda kine girin hesabınız aktarılmış oluyor. Fakat iPhone'da ki hesabınız iyiyse yeni hesap açın. İşlemler bu kadar kolay gelsin.

teşekkür ederim şuan bir android cihaz buldum ve cihaz elimde değil telefon aracılığıyla yapıyorum bulduğum cihazda g mail ime girdim ve oyunu indirdim ancak mevcut hesap diye bir şey çıkıyormuş ona basınca google playe yönlendiriyormuş bişey indirmesi gerekiyormul ama indirmiyormuş bana böyle diyorlar

mevcut hesap diyince bu etkinlik ülkenizde kullanılmamaktadır diye bir hata veriyormuş bu nedemek oluyor ?

sizin dediklerinizi yapamıyorum çünkü oyunu 0 dan başlatmış

Yeni cihaz elinizde değil mi? Hocam hesabı alırsınız dert etmeyin beni dinleyin yeter. İki cihazda yanınızda mı? Onu söyleyin şu an müsaitseniz güncel olarak yardım ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı