Ücretsiz Clash of Clans oyun içi 280 TL harcama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1701340916146.png

6.ya yaptım şimdi. Eski hesaptan ziyade aktif olarak kullanılan mail de istiyor olabilirler. Eski ama inaktif olan maillerimde çalışmadı çünkü.

Teklifi hiç ya da 2.ye alamayanların Google Play Games'de farklı bir Gmail'le oturum açıp denemekten başka çaresi yok gibi.

şuanda 1 tane clash of clans hesabına 2 3 kez birşey satın alma yöntemi bilen varmı

Şu anda 1 tane Clash of Clans hesabına 2 3 kez bir şey satın alma yöntemi bilen var mı?

Ben 3 tane arka plan aldım. Tek yaptığım şey Google Play Games'de farklı Gmail'le oturum açmak oldu. Yaklaşık 10 farklı Gmail'den sadece üçünde teklif geldi. Ve sanırım yeni açılan Gmail'lerde gelmiyor. Sadece eskiden açtığım aktfi olarak kullandığım Gmail'lerde geldi.

Ben 3 tane arka plan aldım. Tek yaptığım şey Google Play Games'de farklı Gmail'le oturum açmak oldu. Yaklaşık 10 farklı Gmail'den sadece üçünde teklif geldi. Ve sanırım yeni açılan Gmail'lerde gelmiyor. Sadece eskiden açtığım aktfi olarak kullandığım Gmail'lerde geldi.
mailler play gamese baglımıydı ? gerek varmı acaba daha once baglı olmasına

Mailler play Games'e baglı mıydı? Gerek var mı acaba daha once baglı olmasına.

Siz zaten Gmail açtığınızda mail direkt play Games'e bağlanıyor diye biliyorum. Mail açmak dışında ekstra bir şey yapmamıştım.

Siz zaten Gmail açtığınızda mail direkt play Games'e bağlanıyor diye biliyorum. Mail açmak dışında ekstra bir şey yapmamıştım.
oyle degil bence hesap oluşturun geliyor çünkü bende play gamese girince

He hocam bu arada siz 1 hesabınızamı aldınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı