Ücretsiz Clash of Clans oyun içi 280 TL harcama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yeni sezon pas almayı bekleyenlere üzücü haber 280 tl kalkmış 50 tl gelmiş sanırsam 1 2 farklı mailden kontrol edeceğim şimdi

yeni sezon pas almayı bekleyenlere üzücü haber 280 tl kalkmış 50 tl gelmiş sanırsam 1 2 farklı mailden kontrol edeceğim şimdi
Yok öyle bir şey daha 2 dakika önce aldım.

Dosya Ekleri

• 54454554.PNG
    54454554.PNG
    1,9 MB · Görüntüleme: 55
Binbir tane hata var zaten.

ben de aldım 2.ye denedim 3 tane eski mailden olmadı maalesef

Dün gece 3 tane farklı Google hesabından 280TL indirimle teklifler aldım. Diğer kullandığım bayağı eski hesaplardan girdim 4.'yü almak için ama kalkmış 4-5 ayrı hesaptan denedim hiçbirinde kampanya vermiyor sadece 249TL üstü satın alımlara 50TL indirim var.

Dün gece 3 tane farklı Google hesabından aldım. Diğer kullandığım bayağı eski hesaplardan girdim 4.'yü almak için ama kalkmış 4-5 ayrı hesaptan denedim hiçbirinde kampanya vermiyor sadece 249TL üstü satın alımlara 50TL indirim var.
ben dün gece de denemiştim alamamıştım yine.Neyse yapabilen olursa haber eder belki

Ben dün gece de denemiştim alamamıştım yine. Neyse yapabilen olursa haber eder belki

Ben 3 tane hesaba aldım. Clash Royale'de Pass + elmas Pass açtım ücretsiz bir de Clash of Clans'ta teklif alabildim. Bugün de yaparım diye düşünmüştüm arka plan almak istiyordum alamadım ama olsun 3 tane almışım daha ne olsun.

Hiçbir şeyin kalktığını sanmıyorum.2.ye almayı hangi sebebe bağlasak başkası çürütüyor. Bence bu iş artık şans olmaya başladı😅

Hiçbir şeyin kalktığını sanmıyorum.2.ye almayı hangi sebebe bağlasak başkası çürütüyor. Bence bu iş artık şans olmaya başladı😅
Ben aynı pc'den 3 1 arkadaşın pc'sinden 1 diğer arkadaşın pc'sinden 1 arka plan aldım. Daha fazla almaya da gerek yoka artık mevsim değiştikçe arka plan değiştiririm😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı