Ücretsiz Clash of Clans oyun içi 280 TL harcama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
o kadar uğraştım sadece bir tane alabildim ya öbür eski mail hesaplarımda çıkmadı işlem geçmişi de yok onlarda ios kullandığım için 50 kuruşu da alamadım :D

o kadar uğraştım sadece bir tane alabildim ya öbür eski mail hesaplarımda çıkmadı işlem geçmişi de yok onlarda ios kullandığım için 50 kuruşu da alamadım :D
50 kuruşu aldım denedim olmadı.

Bu konu sayesinde 50 kuruşluk oyunun yapımcısını zengin ettik. 😆

Hocam "Satın alma işleminiz tamamlanamadı. Play hesabınızda doğru ülkeyi seçtiğinizden emin olun." hatası yaşıyorum ülke Türkiye diye ayarlı fakat alışveriş yapamıyorum aynısını yaşayan var mı?

Bu konu sayesinde 50 kuruşluk oyunun yapımcısını zengin ettik. 😆

Ben yaptktan sora iade istedim 50 kuruşum boşa gitmesin 😄

Hocam "satın alma işleminiz tamamlanamadı. Play hesabınızda doğru ülkeyi seçtiğinizden emin olun." hatası yaşıyorum ülke Türkiye diye ayarlı fakat alışveriş yapamıyorum aynısını yaşayan var mı?

Onun çözümünü bende bilmiyorum.

Güncel olarak 2 saat içinde yapan var mı?

Altın bilet mi alsam arka plan mı kararsız kaldım. :D

Herkese selam eğer Clash of Clans oynuyorsanız harika bir fırsat var. PC oyuncularına özel Clash of Clans ve Clash Royale'de harcanabilir 280TL var. Yapmanız gerekenler:

Google üzerinden play Games'i indirip oturum açmalısınız. Daha sonra Clash of Clans'ı yükleyin istediğiniz herhangi bir oyun içi satın alıma tıklayın. 280 TL altıysa direkt bedava geliyor, üzeriyse indirim uygulanıyor. Şahsen ben arkaplanları sevdiğim için 240 TL'lik arka planı ücretsiz aldım. Eğer sizde oynuyorsanız altın bilet vs. alabilirsiniz.

Önemli noktalar:

Sadece PC'de geçerli.
Son tarih 2 Aralık.
Sadece Clash of Clans ve Clash Royale'de geçerli.

PC'ye nasıl Clans of Clans indireceğim.

Normalde şu an teklifin süresi bitti. Hala yapan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı