Clash Of Clans Yeni Başlayanlar Ne Yapmalı?

Öncelikle yeşil taşları kesinlikle harcama.

Yeşil taşları biriktir inşaatcı al. Bol bol savaş savunmanı ordu kamplarını askerlerini iyice geliştir öyle köy binası bas. Acele etme

İlk açtığım çarda elmasları harcamıştım. Yeni hesap açtım ve elmasları harcamadım. Köy binası 3. seviye. Köyün etrafını duvarlarla sardım. Duvarlar 1. seviye. Sizce iksir, altın madenlerinden önce duvarları 2. seviye mi yapmalıyım ?

Bu savunma binaları dediğiniz tam olarak ne oluyor anlayamadım ? Yani top, okçu kulesi mi ? Belediye binası 3. seviye. Bu okçu kulesi, top nereye kada geliştirilebilir ? Bir sınırı olmalı yani çünkü belediye binası 3. seviye.

Sınırı 3-4 seviye gibi birşeydir. Daha birsürü savunma binası açılacak havan, sihirbaz kulesi , tesla gibi o savunmalar geliştirebileceğin son seviye olunca köy binası bas. Ben 70 levelde köy binası 9 a bastım pişman olmuştum aceleye gerek o yüzden . Şimdi 112 levelim

Teşekkürler. Bende sınırı öğrenmek istiyordum ama belediye binasını 3. seviyeye bastım. Bazılarını da (altın deposu, iksir depos vs). Sizce sıkıntı olur mu ? Şimdi savunmayı geliştirsem ? Savunmadan bittikten sonra altın, sonra iksir sonra belediye binasına mı basacağım ?

Tüm geliştirmeleri yaptıktan sonra köy binasını yükselt. Köy binasında aceleci davranma ve yeşil taşlarını harcamamaya çalış. İnşaatçı ve barbar kral alırsın.

Ben de oynuyorum yeni başladım.
Ölümüne mor şeylerin olduğu ve altın madenlerini geliştiriyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı