Clash of Clans'da belediye binası neden her şey yükselmeden yükseltilmemeli?

Oakenshield

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak.
Herkes diyor ki bütün her şeyi yükseltmeden belediye binasını yükseltme! Ama nedenini anlamadım. Neden böyle bir kural var?

Herkes diyor ki bütün her şeyi yükseltmeden belediye binasını yükseltme! Ama nedenini anlamadım. Neden böyle bir kural var?
Hocam belediye binan yükselince karşına gelen rakiplerde senin belediye binana yakın seviyede olucak.Mesela sen 6. belediye binasından hiç birşeyi yükseltmeden 12.seviye belediye binasına geldin.Karşındaki adamlarda 12.seviye belediye binasına sahip olucak ve savunma seviyeleri yüksek olucağı için onların köyünü yenmekte zorlanıcaksın.

Belediye binasını yükseltince daha gelişmiş rakipler gelecek.

Ben belediye binasını yükseltmeme taraftarıyım. Herşeyi bastıktan sonra barbarı okçuyu koruyucu son seviyeye basana kadar basmıcam. Kalan 2 inşaatçı ile de başkent altını üretirim.

Her şeyi yükseltmeden en fazla 1 seviye çıkın. Daha fazlasını çıktıkça karşınıza toplar, havanlar ve X yayı falan çok gelişmiş oluyor. Karşılarında şansınız bile olmuyor. Göz göre göre smurfler ile oynamak gibi düşünün.

Geri
Yukarı