Clash Of Clans'ta Köy Nasıl Geliştirilir?

Furkann1903

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bir coc hesabı var. Eskiden oynuyordum herhalde sadece belediye binasını basmışım, şu köye önce hangi yükseltmeleri yapayım ya da bu köy komple çöp mü? En büyük sıkıntım inşaatçı, nasıl elmas kasabilirim?
#Qcpu0jv8p

Dosya Ekleri

• BC8CDB6F-BD48-4F50-BC0D-82D7AA669F92.jpeg
    BC8CDB6F-BD48-4F50-BC0D-82D7AA669F92.jpeg
    367,4 KB · Görüntüleme: 307
Sıfırdan başlamanız daha sağlıklı olur, yeni özelliklere daha kolay alışırsınız hem. Bu köyün hali bayağı vahim, ama illa da düzeltmek isterseniz çevrede çalı, kütük vs. çıkmasını bekleyip temizleyerek değerli taş kasın ve inşaatçı alın. Geri dönüş bonusu olarak size bolca materyal ve bir süreliğine klan bonusunu 4'e katlama avantajı vermiş olmalı, yeterince sık oynarsanız toparlayabilirsiniz.

İlk olarak savunmalarınızı, yeterli gelmemeye başladıkça kaynaklarınızı, en sonunda ise duvarlarınızı yükseltin. Vasat durmuyor ama kaynak toplayıcıların seviyesi cidden düşük.

Duvarlarınızı da en kötü durumda bile belediye binanızdan daima 1 seviye düşük olacak şekilde tutun.

Arkadaşlar benim bir coc hesabı var. Eskiden oynuyordum herhalde sadece belediye binasını basmışım, şu köye önce hangi yükseltmeleri yapayım ya da bu köy komple çöp mü? En büyük sıkıntım inşaatçı, nasıl elmas kasabilirim?
#Qcpu0jv8p
Çok erken basılmış bu seviyede max bb7 olması lazım fakat bb10 da 51 seviye çok düşük büyük ihtimal %100 fulleyene kadar 120+ seviye olursunuz ve bu sene 2023 komple uğraşırsınız diye tahmin ediyorum.Benim tavsiyem yeni hesap açın çok hızlı gelişirsiniz.Bu köyüde bu sene hiç girmeyin siz girmeyince inşaatcı kendi kendine herşeyi basıyor zaten.Bunla uğraşmaya inanın değmez çok dengesiz gelişim olur sizin için.

Çok erken basılmış bu seviyede Max BB7 olması lazım fakat BB10 da 51 seviye çok düşük büyük ihtimal %100 fulleyene kadar 120+ seviye olursunuz ve bu sene 2023 komple uğraşırsınız diye tahmin ediyorum. Benim tavsiyem yeni hesap açın çok hızlı gelişirsiniz. Bu köyüde bu sene hiç girmeyin siz girmeyince inşaatcı kendi kendine her şeyi basıyor zaten. Bununla uğraşmaya inanın değmez çok dengesiz gelişim olur sizin için.

Yani hiç girmiyecek miyim yoksa arada sırada gireyim mi?

İlk olarak savunmalarınızı, yeterli gelmemeye başladıkça kaynaklarınızı, en sonunda ise duvarlarınızı yükseltin. Vasat durmuyor ama kaynak toplayıcıların seviyesi cidden düşük.

Duvarlarınızı da en kötü durumda bile belediye binanızdan daima 1 seviye düşük olacak şekilde tutun.
Ne kadar sürer dedikleriniz?

Hepinize teşekkür ederim şu an 800 elmasım var ve aklımda 4.inşaatçıyı aldıktan sonra top, okçu 10 sv, hava savunması, havan 7 sv, X yayı ve felaket kulesi 4 seviye (X yayının ikisi 4 sv)
Ve bunları 1 ayda bitirebilirim diye düşünüyorum ondan sonra da depolarda geçerim (iksiri depoları 10, 10, 7 seviye idi galiba) altın depoları da 11, 11, 10, 7 seviye şu an bunları da hemen bitirip maden ve toplayıcıları basabilirim diye düşündüm.
(Bu arada 7 sv bb yan köyüm var onda fullemeden bb basmıyorum o köy zaten bu köyü geçecek)

Son düzenleme:
Yani hiç girmiyecek miyim yoksa arada sırada gireyim mi?

Ne kadar sürer dedikleriniz?

Hepinize teşekkür ederim şu an 800 elmasım var ve aklımda 4.inşaatçıyı aldıktan sonra top, okçu 10 sv, hava savunması, havan 7 sv, X yayı ve felaket kulesi 4 seviye (X yayının ikisi 4 sv)
Ve bunları 1 ayda bitirebilirim diye düşünüyorum ondan sonra da depolarda geçerim (iksiri depoları 10, 10, 7 seviye idi galiba) altın depoları da 11, 11, 10, 7 seviye şu an bunları da hemen bitirip maden ve toplayıcıları basabilirim diye düşündüm.
(Bu arada 7 sv bb yan köyüm var onda fullemeden bb basmıyorum o köy zaten bu köyü geçecek)
Hiç gimiyeceksin aylarca o zaten kendisi fuller. bb7 yan köye asıl bunu boşver,artık çok hızlı gelişmen lazım şuan çoğu kişi üst seviyelerde oyunda.

Sıfırdan başlamaktansa buradan devam etmek çok daha mantıklı. Artık askerler bedava olduğu için ganimet kasma olayı sıkıntı değil yani istersen direk 14 e bas bir şey değişmez. Belediye 10 fullemek de 4 5 ay falan alıyor düzenli oynarsan. Sıfırdan başlamaktansa buradan devam etmen daha kolay olur ama sıfırdan başlarsan oyunu daha zevkle oynarsın gelişimini takip edebileceğin için. 3 tane inşaatçın var onları 5 e çıkartmaya çalış bir yandan da inşaatçı köyünü geliştir 6. inşaatçı için. Bana göre ilk olarak okçu kraliçe ve barbar kralı geliştir 2 inşaatçıyı hep onlara ayır. Savunmalardansa ordu kamplarına , kışlalara , depolara , altın madenlerine iksir üreticilere vs önem ver onları fulleyince savunmaya geç çünkü fullesen bile her türlü o savunmayı aşıyorlar. O yüzden saldırını geliştirmeye çalış.

Son olarak da aktif bir klana katılman çok yararına olur haftalık baskınlar oluyor ordan gelen madalyayla inşaatçı köyüne ganimet alabilirsin çok hızlı gelişir bu şekilde 4 5 ayda sıfırdan 6. inşaatçı çektim ben bu taktikle. Sonra klan ligi ve klan oyunları var aktif bir klan çok önemli yani. Oyun zaten eskisinden kolay sıfırdan başlamanı gerektiren bir durum yok bence.

Sıfırdan başlamaktansa buradan devam etmek çok daha mantıklı. Artık askerler bedava olduğu için ganimet kasma olayı sıkıntı değil yani istersen direk 14'e bas bir şey değişmez. Belediye 10 fullemek de 4 5 ay falan alıyor düzenli oynarsan. Sıfırdan başlamaktansa buradan devam etmen daha kolay olur ama sıfırdan başlarsan oyunu daha zevkle oynarsın gelişimini takip edebileceğin için. 3 tane inşaatçın var onları 5'e çıkartmaya çalış bir yandan da inşaatçı köyünü geliştir 6. inşaatçı için. Bana göre ilk olarak okçu kraliçe ve barbar kralı geliştir 2 inşaatçıyı hep onlara ayır. Savunmalardansa ordu kamplarına, kışlalara, depolara, altın madenlerine iksir üreticilere vs önem ver onları fulleyince savunmaya geç çünkü fullesen bile her türlü o savunmayı aşıyorlar. O yüzden saldırını geliştirmeye çalış.

Son olarak da aktif bir klana katılman çok yararına olur haftalık baskınlar oluyor oradan gelen madalyayla inşaatçı köyüne ganimet alabilirsin çok hızlı gelişir bu şekilde 4 5 ayda sıfırdan 6. inşaatçı çektim ben bu taktikle. Sonra klan ligi ve klan oyunları var aktif bir klan çok önemli yani. Oyun zaten eskisinden kolay sıfırdan başlamanı gerektiren bir durum yok bence.

Teşekkürler şu an hem yan hesaptan hem de buradan devam edeceğim aktif bir şekilde oynuyorum zaten böyle durumda olanlar için 1 ay sonraki gelişimi ve ne yaptıklarımı atarım buraya.

Geri
Yukarı