Clash of Clash bilgisayardan oynama

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu uygulayın ve yeniden oyunu açmayı deneyin, farkı görün 😎.

Bu ayarı yapsam diğer oyunlara veya programlara etkisi olur mu FPS, donma vb.

Bu ayarı yapsam diğer oyunlara veya programlara etkisi olur mu FPS, donma vb.

Merak etmeyin olmaz, bu çoğu yeni nesil işlemcilerde bulunan bir teknolojidir ben kendi PC de de açık kullanıyorum eski laptop vardı onda da açıktı. Yani öyle tehlikeli bir ayar değil performansınıza negatif bir etki yapmaz işlemcinizin kendi özelliği.

Merak etmeyin olmaz, bu çoğu yeni nesil işlemcilerde bulunan bir teknolojidir ben kendi PC de de açık kullanıyorum eski laptop vardı onda da açıktı. Yani öyle tehlikeli bir ayar değil performansınıza negatif bir etki yapmaz işlemcinizin kendi özelliği.

Ayarı açtım şimdi BlueStacks 5'i indiriyorum umarım çalışır sağ olun

Tamamdır ne olduğu hakkında bildirirseniz sevinirim. 😊

Gerçekten oldu sırf kasma yüzünden BlueStacks'i 5'den fazla silip yüklemişimdir her seferinde düzelir diye çok sağ olun 0 kasma boşuna bluestacksede laf atrmışım
Tamamdır ne olduğu hakkında bildirirseniz sevinirim. 😊

BlueStacks'de uzaklışıtırıp yakınlaştırma nasıl oluyor biliyor musun? 😊

Son düzenleme:
Gerçekten oldu sırf kasma yüzünden BlueStacks'i 5'den fazla silip yüklemişimdir her seferinde düzelir diye çok sağ olun 0 kasma boşuna bluestacksede laf atrmışım

BlueStacks'de uzaklışıtırıp yakınlaştırma nasıl oluyor biliyor musun? 😊

Rica ederim, uzaklaştırıp yakınlaştırma konusuna gelecek olursak eskiden hatırladığıma göre CTRL + fare tekerleği (orta fare tuşu) ile yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı