Garry's Mod'a para yatırmak vs Clash of Clans'a para yatırmak

Hocam.Ekran kartı 1 GB HD Graphics
İşlemci : Intel Celeron N2840
Crack indirdim 1024x çözünürlükte oynuyorum kasma yok fakat birşey spawn falan edince oyun çöküyor büyük ihtimalle crack olduğu için olabilir steam'den alırsam büyük ihtimalle spawn ederken biraz donacak sonra spawn olacağını düşünüyorum.

Hocam haklısınız ama sistemim düşük baya yinede almalımıyım?
Hocam Requirements Test bu siteden bakın. Minimum'u kaldırmıyorsa almayın. Bir program yükleyecek o da güvenilir. Sıkıntı çıkarmaz. Arama yerine isimi yazın sonra zaten programı yükler.

Hocam Requirements Test bu siteden bakın. Minimum'u kaldırmıyorsa almayın. Bir program yükleyecek o da güvenilir. Sıkıntı çıkarmaz. Arama yerine isimi yazın sonra zaten programı yükler.
Hocam.Ben Crack indirdim zaten test ettim kasma falan bulunmamakta sadece bişey spawn edince çöküyor oda crack olduğu içindir büyük ihtimalle doğru muyum sence Hocam?

Hocam.Ben Crack indirdim zaten test ettim kasma falan bulunmamakta sadece bişey spawn edince çöküyor oda crack olduğu içindir büyük ihtimalle doğru muyum sence Hocam?
Bilemiyorum hocam normalde crack oyunlar daha fazla FPS verir ancak sizin sistem de kötü. Çöktükten sonra devam ediyor mu oyun yoksa direkt kapanıyor mu? Direkt kapanıyorsa hiç almanıza gerek yok bence. Bomboş haritada kasmaması da normal. Bir sunucuya girerseniz kasabilir. O parayı Valve Complete Pack'e verin eğer sizde yoksa.

Hocam. Ekran kartı 1 GB HD Graphics.
İşlemci: Intel Celeron N2840.
Crack indirdim 1024X çözünürlükte oynuyorum kasma yok fakat bir şey spawn falan edince oyun çöküyor büyük ihtimalle crack olduğu için olabilir Steam'den alırsam büyük ihtimalle spawn ederken biraz donacak sonra spawn olacağını düşünüyorum.

Hocam haklısınız ama sistemim düşük bayağı yine de almalı mıyım?

Evet zamanında 4 GB RAM'li bir laptop kullanmıştım, çok mod yükleyemiceksiniz, çok fazla şey spawn edemiceksiniz bu da zevkinizi kaçıracak, sunucularda oyun oynayamazsınız büyük ihtimal.

Bilemiyorum hocam normalde crack oyunlar daha fazla FPS verir ancak sizin sistem de kötü. Çöktükten sonra devam ediyor mu oyun yoksa direkt kapanıyor mu? Direkt kapanıyorsa hiç almanıza gerek yok bence. Bomboş haritada kasmaması da normal. Bir sunucuya girerseniz kasabilir. O parayı Valve Complete Pack'e verin eğer sizde yoksa.
Anladım Hocam o zaman almama gerek yok teşekür ederim belki yeni pc bakabilirim.Peki Hocam bana 15k laptop önerebilirmisin sana zahmet

Anladım Hocam o zaman almama gerek yok teşekür ederim belki yeni pc bakabilirim.Peki Hocam bana 15k laptop önerebilirmisin sana zahmet

Bunlar olabilir. Bir de Laptop önerisi için ayrı konu açarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı