Clash Royale 3. arena deste önerisi

Clash Royale de 3. arenadayım uzun zaman oynamadım sonra yeni hesap açıp buraya kadar geldim fakat bana kaliteli bir deste lazım yardımcı olabilecek biri varsa şimdiden teşekkürler?
Barbar varili kullan açıksa amacın tek seferde kule almak olmasın yavaş yavaş hasar vermeye çalış kesinlikle ok kullan rakibin %80 iskelet ordusu olacak çünkü

Açık. @EREN SATAR
Barbar varili kullan açıksa amacın tek seferde kule almak olmasın yavaş yavaş hasar vermeye çalış kesinlikle ok kullan rakibin %80 iskelet ordusu olacak çünkü.

Barbar varili açık değil maalesef. Okları ateş topu yerine mi koyayım yoksa yan yana mı kullanayım.

Bu arada oyunda altın çok değerli ılerde kullanmayacağın kartları boşu boşuna yükseltme sonra benim gibi altın sıkıntısı yaşarsın.
Açık. @EREN SATAR

Barbar varili açık değil maalesef. Okları ateş topu yerine mi koyayım yoksa yan yana mı kullanayım.
Hesabındaki kartların lv lerini görebilmem için ekran fotosu atarmisin levellere bakmam lazım kendim 6000 kupayım
Bu arada oyunda altın çok değerli ılerde kullanmayacağın kartları boşu boşuna yükseltme sonra benim gibi altın sıkıntısı yaşarsın.

Hesabındaki kartların lv lerini görebilmem için ekran fotosu atarmisin levellere bakmam lazım kendim 6000 kupayım
Bu desteyi kullan mega minyon yerine bebek ejder de olur

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220508-123115_Clash Royale.jpg
    Screenshot_20220508-123115_Clash Royale.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 366
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı