Clash Royale 6. arena deste önerisi

İşletim sistemi
Android
Oyun pay to win, dolayısıyla bir deste seçmeni ve onu makslayana kadar sadece o desteyle oynamanı öneririm. deckshop.pro ya da Youtube'dan en iyi F2P destelere bakabilirsin. 5000+ kupaya çıktığında kartların yüksek level olmak zorunda çünkü karşına maks level adamlar gelmeye başlayacak. Ben Log Bait oynamanı öneririm. Tomruk ve Prensesi kasması biraz zor olabilir. Her şeyden önce goblin fıçısını yükseltmeye çalış.
Eki Görüntüle 1258893
Log Bait denmesinin sebebi goblin çetesi,prenses ve goblin fıçısı küçük büyüye ölen şeyler. Fakat rakip küçük büyüsünü birisi üzerinde kullandıktan sonra kalan ikisini daha rahat oynayabiliyorsun. Felaket kulesi düşük levelken bile iş yapar. Şövalyeyi defansta tanklamak ve prensesini korumak için kullan. Rakibin küçük bir yere birden fazla birlik attıysa üstüne roket atabilirsin. Aynı zamanda maç çok uzarsa sadece defansa geçip kuleyi roket atarak alabilirsin. Felaket kulesine uzak kalan birlikleri çekmek için buz ruhu kullanabilirsin ya da goblin fıçısıyla birlikte atabilirsin fakat bir amacı olmadan oynama.

Bu destenin farklı varyantları da var. Prensesin yoksa yerine dart goblin ya da havaifişekçi şövalye yerine de valkür alabilirsin. İlk başta oynaması biraz zor gelebilir ama dediğim gibi rakibini "yemlemeye" çalış. 6. arenadan itibaren bunu kasarsan 5k kupaya çıktığında halihazırda yüksek level kartların olur ve bir tık ustalaşmış olursun. Ben 6000 kupayım ve 4500 kupadan beri bunu kasıyorum. Altın sorunu olmasa şuan hemen hemen maks
Efendim bu kadar bilgiliyseniz banada önerirmisiniz.Yan hesapta 4.arenada takılı kaldım eski hesap 9.arena ama nedense yan hesabı birtürlü kasamadım bana 4.arena destesi yaparmısınız.Şuan hog 2.8 cycle kullanıyorum ama bir yükseliyorum bir düşüyorum.

Hızlı deste istiyorsanız. Tomruk, prenses, domuz binicisi, çarpma, tesla, silahşor, iskeletler, yavru ejder.
Orta hızda bir deste istiyorsan: Balon, goblin fıçısı, kafes, silahşor, tomruk, şövalye, mega minyon, ateş ruhu.(eğer eski oyuncu isen öfken varsa ateş ruhu yerine öfke kullan)
Hocam prenses yok bende ama orta hız olanı deneyeceğim.
Oyun pay to win, dolayısıyla bir deste seçmeni ve onu makslayana kadar sadece o desteyle oynamanı öneririm. deckshop.pro ya da Youtube'dan en iyi F2P destelere bakabilirsin. 5000+ kupaya çıktığında kartların yüksek level olmak zorunda çünkü karşına maks level adamlar gelmeye başlayacak. Ben Log Bait oynamanı öneririm. Tomruk ve Prensesi kasması biraz zor olabilir. Her şeyden önce goblin fıçısını yükseltmeye çalış.
Eki Görüntüle 1258893
Log Bait denmesinin sebebi goblin çetesi,prenses ve goblin fıçısı küçük büyüye ölen şeyler. Fakat rakip küçük büyüsünü birisi üzerinde kullandıktan sonra kalan ikisini daha rahat oynayabiliyorsun. Felaket kulesi düşük levelken bile iş yapar. Şövalyeyi defansta tanklamak ve prensesini korumak için kullan. Rakibin küçük bir yere birden fazla birlik attıysa üstüne roket atabilirsin. Aynı zamanda maç çok uzarsa sadece defansa geçip kuleyi roket atarak alabilirsin. Felaket kulesine uzak kalan birlikleri çekmek için buz ruhu kullanabilirsin ya da goblin fıçısıyla birlikte atabilirsin fakat bir amacı olmadan oynama.

Bu destenin farklı varyantları da var. Prensesin yoksa yerine dart goblin ya da havaifişekçi şövalye yerine de valkür alabilirsin. İlk başta oynaması biraz zor gelebilir ama dediğim gibi rakibini "yemlemeye" çalış. 6. arenadan itibaren bunu kasarsan 5k kupaya çıktığında halihazırda yüksek level kartların olur ve bir tık ustalaşmış olursun. Ben 6000 kupayım ve 4500 kupadan beri bunu kasıyorum. Altın sorunu olmasa şuan hemen hemen maksladım :)
Ne yazık ki ne prenses ne dart goblin ne de havaifişekçi var ama prenses çıkarsa deneyeceğim.

Efendim bu kadar bilgiliyseniz bana da önerir misiniz? Yan hesapta 4.arenada takılı kaldım eski hesap 9.arena ama nedense yan hesabı bir türlü kasamadım bana 4.arena destesi yapar mısınız? Şu an hog 2.8 cycle kullanıyorum ama bir yükseliyorum bir düşüyorum.

İskelet ordusu, silahşor, minipekka, oklar, goblin varili, valkür, yavrü ejder bu deste beni 10. arenaya kadar götürmüştü.

İskelet ordusu, silahşor, minipekka, oklar, goblin varili, valkür, yavrü ejder bu deste beni 10. arenaya kadar götürmüştü.
Tamam hocam ben bir denim.

Hocam 2 maç art arda kaybettim ama sağ olun.

Son düzenleme:
O da neymiş? 14 lvl Elit Barbar, 13 lvl Oduncu, 13 lvl Balon, 14 Lvl Mini Pekka ile emojileri kapatarak 6000 kupaya ulaştım :)
Hocam ayıptır söylemesi de öküz destesi olmuş 😃 14 seviye elit barbar mini pekka gibi vuruyor 😅, helal olsun daha çok kupa kazanırsınız umarım.

Dosya Ekleri

• 503D5201-0F32-4010-8A48-8ABD11F8DE8C.png
    503D5201-0F32-4010-8A48-8ABD11F8DE8C.png
    966,9 KB · Görüntüleme: 26
  • D6400C36-DF35-4D9A-A692-5AF737F9C510.png
    D6400C36-DF35-4D9A-A692-5AF737F9C510.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 34
  • 15C0F179-5188-4C6E-B3CB-E40FEA36F9CC.png
    15C0F179-5188-4C6E-B3CB-E40FEA36F9CC.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı