Clash Royale 6. arena deste önerisi

İşletim sistemi
Android

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
6. arena için deste önerir misiniz? Şu anki deste: Pekka, tomruk, cadı, büyücü, valkür, Tesla, goblin fıçısı, roket.

Açık kartlar: Ayna, duvar yıkıcılar, öfke, barbar varili, iskelet ordusu, bebe ejder, dondurma, zehir, balon, prens, dev iskelet, X yayı, yıldırım, mega minyon, mezar taşı, silahşor, mini pekka, domuz binici, koçbaşı, uçan makine, bomba kulesi, fırın, goblin kafesi, alev topu, dev, goblin kulübesi, iksir toplayıcı, barbar kulübesi, iskeletler, ateş ruhu, goblinler, bombacı, mzıraklı goblin, yarasalar, çarpma, şövalye, okçular, minyonlar, iskelet fıçısı, top, oklar, iskelet ejderhalar, havan, barbarlar, minyon sürüsü.

Elit barbarlar + öfke al sülalenin kemikleri titrer.

Dev, balon, oklar, iskelet ordusu, yavru ejderha, valkür, okçular, son kartı kafana göre al.

Ebarblar 10. arenada açılıyor yalnız :)
6. arena için deste önerir misiniz? Şu anki deste: Pekka, tomruk, cadı, büyücü, valkür, Tesla, goblin fıçısı, roket.

Açık kartlar: Ayna, duvar yıkıcılar, öfke, barbar varili, iskelet ordusu, bebe ejder, dondurma, zehir, balon, prens, dev iskelet, X yayı, yıldırım, mega minyon, mezar taşı, silahşor, mini pekka, domuz binici, koçbaşı, uçan makine, bomba kulesi, fırın, goblin kafesi, alev topu, dev, goblin kulübesi, iksir toplayıcı, barbar kulübesi, iskeletler, ateş ruhu, goblinler, bombacı, mzıraklı goblin, yarasalar, çarpma, şövalye, okçular, minyonlar, iskelet fıçısı, top, oklar, iskelet ejderhalar, havan, barbarlar, minyon sürüsü.

İskelet ordusu, silahşor, minipekka, oklar, goblin varili, valkür, yavrü ejder bu deste beni 10. arenaya kadar götürmüştü.

Elit barbarlar 10. arenada açılıyor yalnız :)

İskelet ordusu, silahşör, mini pekka, oklar, goblin varili, valkür, yavru ejder bu deste beni 10. arenaya kadar götürmüştü.
İroniyi anlasaydın keşke...
CR'de bu ikiliyi yapana küfür ediyorlar.

Hızlı deste istiyorsanız. Tomruk, prenses, domuz binicisi, çarpma, tesla, silahşor, iskeletler, yavru ejder.
Orta hızda bir deste istiyorsan: Balon, goblin fıçısı, kafes, silahşor, tomruk, şövalye, mega minyon, ateş ruhu.(eğer eski oyuncu isen öfken varsa ateş ruhu yerine öfke kullan)

Oyun pay to win, dolayısıyla bir deste seçmeni ve onu makslayana kadar sadece o desteyle oynamanı öneririm. deckshop.pro ya da Youtube'dan en iyi F2P destelere bakabilirsin. 5000+ kupaya çıktığında kartların yüksek level olmak zorunda çünkü karşına maks level adamlar gelmeye başlayacak. Ben Log Bait oynamanı öneririm. Tomruk ve Prensesi kasması biraz zor olabilir. Her şeyden önce goblin fıçısını yükseltmeye çalış.
1641122533610.png

Log Bait denmesinin sebebi goblin çetesi,prenses ve goblin fıçısı küçük büyüye ölen şeyler. Fakat rakip küçük büyüsünü birisi üzerinde kullandıktan sonra kalan ikisini daha rahat oynayabiliyorsun. Felaket kulesi düşük levelken bile iş yapar. Şövalyeyi defansta tanklamak ve prensesini korumak için kullan. Rakibin küçük bir yere birden fazla birlik attıysa üstüne roket atabilirsin. Aynı zamanda maç çok uzarsa sadece defansa geçip kuleyi roket atarak alabilirsin. Felaket kulesine uzak kalan birlikleri çekmek için buz ruhu kullanabilirsin ya da goblin fıçısıyla birlikte atabilirsin fakat bir amacı olmadan oynama.

Bu destenin farklı varyantları da var. Prensesin yoksa yerine dart goblin ya da havaifişekçi şövalye yerine de valkür alabilirsin. İlk başta oynaması biraz zor gelebilir ama dediğim gibi rakibini "yemlemeye" çalış. 6. arenadan itibaren bunu kasarsan 5k kupaya çıktığında halihazırda yüksek level kartların olur ve bir tık ustalaşmış olursun. Ben 6000 kupayım ve 4500 kupadan beri bunu kasıyorum. Altın sorunu olmasa şuan hemen hemen maksladım :)

Edit: 2.6 Hog Cycle da oynayabilirsiniz fakat bana daha zor geliyor. Zamanım var ustalaşırım diyorsanız yenemeyeceğiniz adam yok :)
1641123304749.png

Geri
Yukarı