Clash Royale deste önerisi

Fıçı, ok, ateş ruhu veya yarasalar(buz ruhu yüksek olduğunda onu koyarsın), valkür, felaket kulesi, roket, goblin çetesi olmadığından iskelet ordusu ve prenses olmadığından yavru ejder.
Taktiğin şu şekilde:
Bekleme yaparsan kaybedersin bu desteyle. İlk atağa tavsiyem sen başla. Başlayacak durumda değilsen ilk savunman lazım doğal olarak.
Ateş ruhu vb fıçıyla birlikte atıcaksın. Roketi durduk yere atmazsın.
Fıçıyı atarken kulenin tam ortası hizalı olacak şekilde 2 birim üstüne at. Sola atarsan orta kuleye gider. Tam 2 üst olacak genelde çok fake yiyorlar.
reyis desteyi denedim efsane dediğin gibi 2 brim üstüne attım fake yedi tomruğu yanlış attı o yüzden velkür flan attı az kalsın alıyordum benim bir hatam yüzünden gitti başka bi tarafla uğraşırken bi kartını kaçırmışım ama ucu ucuna gitti daha alışırsam güzel deste saolasın.

Reis desteyi denedim efsane dediğin gibi 2 brim üstüne attım fake yedi tomruğu yanlış attı o yüzden velkür flan attı az kalsın alıyordum benim bir hatam yüzünden gitti başka bir tarafla uğraşırken bir kartını kaçırmışım ama ucu ucuna gitti daha alışırsam güzel deste sağ olasın.

Rica ederim ne demek.
Bu arada karşı oyuncu da fıçı varsa bir bug var oyunda şu an. Valkür ile fıçıyı düşer düşmez hepsini öldürtebiliyorsun.
Fıçının gölgesi yarı sahayı geçtiği zaman valkürü kulenin tam en arkasına yapışık şekilde atarsan hafif adım attığı anda fıçı düşerse fıçı direkt tek yiyor.
Yapması biraz uğraştırıyor ama efsane.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rica ederim ne demek.
Bu arada karşı oyuncu da fıçı varsa bir bug var oyunda şu an. Valkür ile fıçıyı düşer düşmez hepsini öldürtebiliyorsun.
Fıçının gölgesi yarı sahayı geçtiği zaman valkürü kulenin tam en arkasına yapışık şekilde atarsan hafif adım attığı anda fıçı düşerse fıçı direkt tek yiyor.
Yapması biraz uğraştırıyor ama efsane.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tamamdır eyw

Geri
Yukarı