Clash Royale deste önerisi

İşletim sistemi
iOS
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop:Huawei Matebook D15
İşlemci:AMD Ryzen™ 5 5500U
Depolama:512 GB SSD
Ram:8 GB
Ekran Kartı:AMD Radeon™ Graphics(Vram bilmiyorum)
Clash Royale'e yeni başladım ve şu an inşaatçının atölyesindeyim(5.arena). Buraya kadar geldiğim ordu dev, pekka, valkür, şövalye, okçular, oklar, mezar taşı, minyonlar ordusu. Sizin ordumda değiştirmemi önerebileceğiniz kart veya önerebileceğiniz farklı bir deste var mıdır?

5. arenada deste öneremem zaten gerek yok. Kafana göre oyna. Yukarılara çıkarsan log bait kasabilirsin eğer hızlı deste seviyorsan ben oynuyorum.

Birde ekliyim eğer para yatırmayı düşünmüyor isen bir kaç arena sonra bir deste seç ve sadece onu yükselt. Beleş oynayan biriysen maalesef tek bir desteyi maxlayabilirsin sadece.

5. arenada deste öneremem zaten gerek yok. Kafana göre oyna. Yukarılara çıkarsan log bait kasabilirsin eğer hızlı deste seviyorsan ben oynuyorum.

Bir de ekleyem eğer para yatırmayı düşünmüyor isen birkaç arena sonra bir deste seç ve sadece onu yükselt. Beleş oynayan biriysen maalesef tek bir desteyi maxlayabilirsin sadece.

Teşekkürler yanıtın için ama senin dediğin log bait destelerini falan hiç bilmiyorum ve internette de kaynağı çok az nereden öğrenebilirim bu desteleri. Bir de yukarılara çıkınca dediğin ne kadar yukarılara çıkınca lig falan mı?

Teşekkürler yanıtın için ama senin dediğin log bait destelerini falan hiç bilmiyorum ve internette de kaynağı çok az nereden öğrenebilirim bu desteleri. Bir de yukarılara çıkınca dediğin ne kadar yukarılara çıkınca lig falan mı?
Arena 9-10 olunca bir deste seç kendine. Yoksa geçemezsin o arenaları.
indir.jpeg.jpg

Bu eski log bait.
images.jpeg-1.jpg

Bu yeni log bait. Elektro ruh yerine buz ruhu alabilirsin.
Hangisini seversen onu oynanabilirsin. Fakat her destenin farklı bir oynanışı vardır. Bu destede adından anlaşıldığı gibi rakip tomruk veya diğer küçük büyüklerini çıkardığında fıçı veya prens atarak küçük küçük vurmak. Ama mesala golem oynarken ağır bir deste oynadığın için kendi kulenin canını feda edip adamın kulesine saldırman lazım. Rakibin her saldırısını tutmaman gerek. Böyle böyle farklı taktikler var.
New meta!
Bu siteden bu sezonun meta destelerine yani o sezon için güçlü destelere bakabilirsin.
En önemli kısım ise bir clash royale youtuberi izlemek. SeeOk-Furkan Arabacı- Genç Aslan. Bunların videolarını izlemeye başla kesinlikle gelişirsin. Aşırı iyi taktikler anlatıyorlar.

Arena 9-10 olunca bir deste seç kendine. Yoksa geçemezsin o arenaları.
Eki Görüntüle 2086491
Bu eski log bait.
Eki Görüntüle 2086492
Bu yeni log bait. Elektro ruh yerine buz ruhu alabilirsin.
Hangisini seversen onu oynanabilirsin. Fakat her destenin farklı bir oynanışı vardır. Bu destede adından anlaşıldığı gibi rakip tomruk veya diğer küçük büyüklerini çıkardığında fıçı veya prens atarak küçük küçük vurmak. Ama mesela golem oynarken ağır bir deste oynadığın için kendi kulenin canını feda edip adamın kulesine saldırman lazım. Rakibin her saldırısını tutmaman gerek. Böyle böyle farklı taktikler var.
New meta!
Bu siteden bu sezonun meta destelerine yani o sezon için güçlü destelere bakabilirsin.
En önemli kısım ise bir Clash Royale YouTuber'i izlemek. SeeOk-Furkan Arabacı- Genç Aslan. Bunların videolarını izlemeye başla kesinlikle gelişirsin. Aşırı iyi taktikler anlatıyorlar.

Tekrar teşekkür ederim youtuberlerdende taktik almaya çalışıyorum. Bir sorum dah olacak bu kalıplaşmış logbait golem elektro dev desteleri gibi desteleri nereden bulabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı