Clash Royale eski hesap nasıl bulunur?

arthurmorgan0

Hectopat
Benim 3-4 yıl önce bayağı geliştirdiğim hesabım vardı. O zamanlarda Supercell ID bağladığımı hatırlamıyorum. Hesap Google Play'e kayıtlıydı artık bulamıyorum. Bulabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim. O hesabı çok istiyorum yeni hesap geliştirecek sabırım yok. Yardım ve desteğe baş vurdum.

Benim 3-4 yıl önce bayağı geliştirdiğim hesabım vardı. O zamanlarda Supercell ID bağladığımı hatırlamıyorum. Hesap Google Play'e kayıtlıydı artık bulamıyorum. Bulabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim. O hesabı çok istiyorum yeni hesap geliştirecek sabırım yok. Yardım ve desteğe baş vurdum.

Facrbook hesabın ile girmeyi dene eski Gmail'lerini dene başka çaresi yok. Hesap ID'si seviyesi, son oynanan tarih ve açıldığı tarih yoksa unutun o hesabı.

Hocam yardım ve desteğe yazın hesap adı ve girdiği klanı girmeniz lazım biz kuzenimin hesabını kurtarıcaktık hangi klanda olduğunu hatırlamadığımız için alamadık hesabı siz şansınızı deneyin belki olur.

Geri
Yukarı