Clash Royale hakkında ne düşünüyorsunuz?

Muhammet Soysal

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, herkese iyi günler ve iyi Sosyaller dilerim. Konu belli. Clash Royale hakkında ne düşünüyorsanız fikrinizi yazmanız yeterli olacaktır. Ben sadece bir cümle ile fikrimi açıklıyorum, " parayı basan düdüğü çalar." ayrıca bu evrim, elmas ve altın pas ayrılması vs. oyunu bırakmama sebep oldu. Supercell Bs'yi batırdığı gibi Clash Royale'i de batıracak.

Ayrıca hâlâ oynanır mı sorusunada cevap verirseniz sevinirim. Her ne kadar pay to Win olsa da zevk veriyor.

Son düzenleme:
Pay to Win elbette var ama 6 yıldan beri oynayan varsa şu an zaten destesi fulldür şu an 7K kupa civarındayım ve insan gerçekten sinir krizi geçirebiliyor bazen 2, 3 ayda bir yükleyip 1 hafta oynayıp siliyorum çok sıkıcı olabiliyor.

2017, 2018 zamanları çok oynardım ve güzel zamanlardı. Şuan oynanır mı sorusuna ben maalesef oynanmaz derdim.

Merhaba, herkese iyi günler ve iyi sosyaller dilerim. Konu belli. Clash Royale hakkında ne düşünüyorsanız fikrinizi yazmanız yeterli olacaktır. Ben sadece bir cümle ile fikrimi açıklıyorum, " parayı basan düdüğü çalar." ayrıca bu evrim, elmas ve altın pas ayrılması vs. oyunu bırakmama sebep oldu. Supercell Bs'yi batırdığı gibi Clash Royale'i de batıracak.

Ayrıca hâlâ oynanır mı sorusunada cevap verirseniz sevinirim. Her ne kadar pay to Win olsa da zevk veriyor.

Supercell oyunları, bir zamandan sonra pay to Win olmaya başlıyor.

Pay to Win elbette var ama 6 yıldan beri oynayan varsa şu an zaten destesi fulldür şu an 7K kupa civarındayım ve insan gerçekten sinir krizi geçirebiliyor bazen 2, 3 ayda bir yükleyip 1 hafta oynayıp siliyorum çok sıkıcı olabiliyor.
Hocam şuan oyun yüklüyse, beni kırmayıp klanımıza gelirmisiniz? Arkadaşımla yeni bir klan kurdum henüz 2 kişiyiz desteklerinizi bekliyoruz. Gelseniz aktif olmasanız bile olur.

Geri
Yukarı