Clash Royale hesabım kaç TL eder?

İşletim sistemi
iOS
Bazı kişiler eski hesaplara ilgi duyduğu için para ediyor. Eskiden başlayanların çoğu oyunu bıraktığı için ayrı yükseldi.
Hocam, bahsettiğiniz eski hesaplara ilgi duyan kişileri nerede kolay bir şekilde bulabilirim? Önerebileceğiniz bir platform var mıdır?

Hocam, bahsettiğiniz eski hesaplara ilgi duyan kişileri nerede kolay bir şekilde bulabilirim? Önerebileceğiniz bir platform var mıdır?

Bilmiyorum hocam, bu konulara pek hakim değilim. Pazarı biraz araştırın isterseniz. Oyun sararsa da satmayabilirsiniz, sonuçta 5 yıllık hesap sahibi olmak da güzel hissettiriyor.

Bilmiyorum hocam, bu konulara pek hakim değilim. Pazarı biraz araştırın isterseniz. Oyun sararsa da satmayabilirsiniz, sonuçta 5 yıllık hesap sahibi olmak da güzel hissettiriyor.
Hocam, az önce itemsatıştan birisi 10 ₺'ye satın aldı. Sizce vermeli miyim yoksa eski hesap olduğu için daha yükseğe alıcı bulabilir miyim?

Hocam, az önce itemsatıştan birisi 10 ₺'ye satın aldı. Sizce vermeli miyim yoksa eski hesap olduğu için daha yükseğe alıcı bulabilir miyim?
Bence iyi bir fiyat. Ne kadar eski bile olsa 3-4 haftada kasılabilecek bir hesap. Eski hesap olunca ne kadar değerleniyor bilmiyorum.

6TL.
Hocam, az önce İtemsatış'tan birisi 10 ₺'ye satın aldı. Sizce vermeli miyim yoksa eski hesap olduğu için daha yükseğe alıcı bulabilir miyim?

Bulamazsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…