Clash Royale hesabım kaç TL eder?

İşletim sistemi
iOS
Hesap eski ise bayağı para eder. Eskiden oynayanların çoğu bıraktığı için eskilere ilah gözüyle bakılıyor. Ben de eski hesabımı buldum, 6 yıllık olmak üzere. Ama girdiğimde 9. seviyenin sonlarındaydım. Birkaç ay önce başladım 11 seviyenin ortalarına kastım.

6 level hesap... Dün mü açtın yoksa önceki gün mü?

Konuyu görünce benim hesap ne yapıyor diye gireyim dedim. Tüm kartlar vardı, 21 yeni kart çıkmış. Her 50 taçta bir ödül veriyor, seçmekten bıktım. Level başına da sandık vermeye başlamışlar. Battle pass olayı gelmiş. Uğraşıp 13, yani son seviye yaptığım kartlarım artık son seviye değil, sınır artmış. Dolusuyla şey var. Bari ben satayım. 11 seviye, 19376 xp, 3944 kupa.
Oyunu ilk çıktığı zamanlar açtım hocam, 2017 civarlarında. İster inanın ister inanmayın her iki türlü de bana fark etmez. Oyunu çok az oynadım zaten sevdiğim bir oyun tarzı değil Clash Royale. Ben 5 ₺ etse bile satacağım, elimde boş durmasını istemiyorum.

6 level hesap... Dün mü açtın yoksa önceki gün mü?

Konuyu görünce benim hesap ne yapıyor diye gireyim dedim. Tüm kartlar vardı, 21 yeni kart çıkmış. Her 50 taçta bir ödül veriyor, seçmekten bıktım. Level başına da sandık vermeye başlamışlar. Battle pass olayı gelmiş. Uğraşıp 13, yani son seviye yaptığım kartlarım artık son seviye değil, sınır artmış. Dolusuyla şey var. Bari ben satayım. 11 seviye, 19376 xp, 3944 kupa.
Şu an ise 1 ayda yapılacak bir hesap sizinki. Oysaki zamanında ne emekler verilmiştir. Aynı duyguyu ben de yaşıyorum. Gittikçe kolaylaşmış.

Bu kadar abartmayın. PAPARA, ininal vs. hesabım olsa 5 lira veririm.

Sınıf arkadaşınıza satmayı deneyin. Elinde 5 lira olan bir arkadaşınızı gördüğünüz an benim hesabım ile takas edelim mi diyin.
Okul okumuyorum hocam, dolayısıyla bir sınıfta değilim. Mezunum. İtemsatış sitesine de ilan açacağım, kendisi sevdiğim bir site. Daha önce orada satışım olmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı