Clash Royale toksik oyuncular

Hocam bu lanet oyun benim gibi birçok kişinin eğitim hayatını mahvetmiştir. Lisede deli gibi kupa kasıyordum o sıralar oyunun ilk sezonlarıydı. Telefonu bir kere sinirden komidine bile fırlatmışlığım var. Hala oynuyorum ama öyle 2 maç atıp çıkıyorum. Boşuna kendinizi sinir etmeyin.

Basit bir hızlı döngü destesiyle çok rahat yenebiliyorsun. 2.6 ya da yeni nesil log bait gibi.
2.6 oynamayı sevmiyorum.
Hocam isterseniz kullandığım deste var onu önereyim tek Counter'i log bait.
Deste önerilerine açığım.

Ben sadece 14 seviye elektro dev kullanıyorum. Genellikle maçları elektro dev sayesinde rahatça kazanıyorum.
Bende 6 seviye 😀. Hiç basmadım.

2.6 oynamayı sevmiyorum.

Deste önerilerine açığım.

Bir tık gay olacak(hatta bayağı) oduncu, balon, buz golemi, kartopu, goblin kafesi, barbar varili, yarasalar, elektro büyücü(bunun yerine silahşor alabilirsiniz)
Baya kupa çıktım ben bu desteyle. Alışınca çok kolay geliyor. Ayrıca çok hızlı deste.

Bir tık gay olacak(hatta bayağı) oduncu, balon, buz golemi, kartopu, goblin kafesi, barbar varili, yarasalar, elektro büyücü(bunun yerine silahşor alabilirsiniz)
Baya kupa çıktım ben bu desteyle. Alışınca çok kolay geliyor. Ayrıca çok hızlı deste.
Baya bir uzun süre tazı destesi denedim ama genelde pek işimi görmedi. Bu deste aslında güzelmiş. Kartopu yerine oklar daha iyi olabilir benim için çünkü oklarım maks.

Bayağı bir uzun süre tazı destesi denedim ama genelde pek işimi görmedi. Bu deste aslında güzelmiş. Kartopu yerine oklar daha iyi olabilir benim için çünkü oklarım maksimum.

Evet oklar sizin için daha iyi olacaktır. Ben kartopu kullanıyorum yavaşlatmasından dolayı ani saldırılara karşı bazen hafif tankları domuz binicisini engelleyebiliyor.

Geri
Yukarı