Clash Royale'de Pass Royale almak mantıklı mı?

swirf

Centipat
Yer
Eskişehir
85 lira vermek sizce mantıklı mı? Kupam 5300 küresele oynamak istiyorum ve daha önce hiç almadım. 2-3 ay üst üste alırsam rahat 6000'i zorlarım diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
3 ay Pass Royale'i alsan zaten kafadan 150k para alırsın ve 3 kartın levelini sona getirirsin. Ayrıca senin de biriktirdiklerin ile toplamda 6 - 7 kartın levelini bitirirsin. Ha 85 lira vermek bana göre mantıklı değil, 30 lira olduğu zamanlarda olabilirdi ama şimdi yazık günah diyorum.

3 ay Pass Royale'i alsan zaten kafadan 150k para alırsın ve 3 kartın levelini sona getirirsin. Ayrıca senin de biriktirdiklerin ile toplamda 6 - 7 kartın levelini bitirirsin. Ha 85 lira vermek bana göre mantıklı değil, 30 lira olduğu zamanlarda olabilirdi ama şimdi yazık günah diyorum.

Hocam paranın birim değeri çok düştü aslında aralarında uçurum fark yok alım gücü olarak eskinin 35 lirası işte. Ama gerçekten bir oyun için fazla bence de. Sezonluk olması da ayrı konu. Ama küreselde oynayıp Pass Royale almayan yoktur herhalde. Kendin hepsini anca yıllarca oynarsan fullersin para yatırmadan.

Hocam paranın birim değeri çok düştü aslında aralarında uçurum fark yok alım gücü olarak eskinin 35 lirası işte. Ama gerçekten bir oyun için fazla bence de. Sezonluk olması da ayrı konu. Ama küreselde oynayıp Pass Royale almayan yoktur herhalde. Kendin hepsini anca yıllarca oynarsan fullersin para yatırmadan.
Hocam ben 5700 civarlarındayım daha bir kere para yatırmadım 5 kartım max 11 levelim.
Para yatırmaya bence gerek yok zaten bir sürü etkinlik var çok rahat fullersin.

Hocam ben 5700 civarlarındayım daha bir kere para yatırmadım 5 kartım Max 11 levelim.
Para yatırmaya bence gerek yok zaten bir sürü etkinlik var çok rahat fullersin.

Benim hiçbir kartım Max değil, lav tazısı mega minyon destesini oynuyorum destedeki kartlar 11lvl. Klandan kart falan istemekle de olmuyor bir türlü bırak Max, 12lvl bile olan yok daha.

85 lira vermek sizce mantıklı mı? Kupam 5300 küresele oynamak istiyorum ve daha önce hiç almadım. 2-3 ay üst üste alırsam rahat 6000'i zorlarım diye düşünüyorum.
Clash royale gibi devri eskimiş bir oyuna 85 TL yatırılmaz diye düşünüyorum. Bilgisayarın varsa steam üzerinden oyun alsan daha çok keyif alırsın.

Geri
Yukarı