Clash Royale'de Pass Royale almak mantıklı mı?

Yoscen

Centipat
Başlıkta da belirttiğim gibi Gold (130TL) ve Diamond (280TL)'ye Pass Royale sistemi var ve ben diamond olanını niyeyse alma isteği geldi bir anda. Hızlı yükselmek için mantıklı mı sizce? 5500 kupayım oyunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkta da belirttiğim gibi Gold (130TL) ve Diamond (280TL)'ye Pass Royale sistemi var ve ben diamond olanını niyeyse alma isteği geldi bir anda. Hızlı yükselmek için mantıklı mı sizce? 5500 kupayım oyunda.
Diamond Pass gereksiz pahalı. Pass alınmaz bana sorarsan.7500 kupayım 1 TL yatırmadım oyuna. Para yatırmadan da gelişebilirsin yani.

Gereksiz hocam oyun algoritması zaten insanların kupa düşmesi üzerine. Birkaç maç üst üste kazanınca otomatik olarak size karşı rahat kazanacak anti deste dediğimiz kart desteli insanları gönderiyorlar. Düzgün bir dizilim belirleyin ve sadece o kartları geliştirin çıkarsınız kısa sürede.

Eğer ki kule kostümleri icin alıyorsanız galiba gold'dada alınabiliyor.

Başlıkta da belirttiğim gibi Gold (130TL) ve diamond (280TL)'ye Pass Royale sistemi var ve ben diamond olanını niyeyse alma isteği geldi bir anda. Hızlı yükselmek için mantıklı mı sizce? 5500 kupayım oyunda.

Değmez. Sadece biraz daha hızlı gelişirsiniz. Düzenli olarak oynayıp Win aldığınız sürece çok yüksek yerlere gelebilirsiniz. Boş yere 1 aylık gelişim için o kadar paradan mahrum olmayın.

Clash royal ve Clash of Clans gerçekten çöp oyunlar sırf bu sebepten.

Royale'i anladım da coc ne alaka? Rakipler belediyenize göre geliyor. A kişisi para basıp belediye olarak sizi geçerse size rakip olamıyor zaten. Konuya gelecek olursak para basmaya gerek yok. Sağlam bir meta destesini fullerseniz uzun süre kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı