Clash Royale'in düşünerek oynanan bir oyun olmaktan gün geçtikçe uzaklaşmış olması

TakatimKalmadı

Hectopat
Daha fazla  
Normalde mega şövalye adlı efsanevi kart geldiği gün onu da çıkartıp hesabı kart olarak fulleyip oyunu bırakmıştım. Geçtiğimiz günlerde gündeme gelmesiyle beraber tekrar indirme kararı aldım. Benim bıraktığım zamanlarda arenalar bitip 4000'de ligler başlıyordu. Şimdi 5000 olmuş, kartlar falan alakasız arenalarda verilmeye başlanmış ama konumuz bu değil. Tabii ki seviyemden dolayı 4000'den 5000'e hızlı bir şekilde yükseldim. 10. seviyeydim ve kartlarım da eski bir 10. seviyeye göre normaldi. Destem de olmayan kartlarımın ise seviyesi berbattı. Her neyse, oyunu bıraktığım zamanlarda elit barbar veya mega şövalye alana bir sürü laflar ederdim ancak oyunun son halinde herkes bu hale gelmiş. Hasar vuran ne varsa köprüden salıp maç kazanmak olmuş oyunun amacı. İksir hesaplama falan yok. Oduncu balon ikilisi mi dersin, 2.6 hog destesi mi dersin, elektro dev mi (elit barbarlardan bile absürt bir kart), elit barbar mı dersin hepsi var. Bu oyun niye bu duruma geldi? Oyuncular köprüden iyi hasar vuran bir şey atıp kazanınca zevk alıyorlar mı, iyi oynadıklarını mı sanıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir güç varsa doğal olarak kullanılır. Oyunun buna müdahale edip nerflemesi gerekiyor. Oyunculara kızmanın manası yok.

Normalde mega şövalye adlı efsanevi kart geldiği gün onu da çıkartıp hesabı kart olarak fulleyip oyunu bırakmıştım. Geçtiğimiz günlerde gündeme gelmesiyle beraber tekrar indirme kararı aldım. Benim bıraktığım zamanlarda arenalar bitip 4000'de ligler başlıyordu. Şimdi 5000 olmuş, kartlar falan alakasız arenalarda verilmeye başlanmış ama konumuz bu değil. Tabii ki seviyemden dolayı 4000'den 5000'e hızlı bir şekilde yükseldim. 10. seviyeydim ve kartlarım da eski bir 10. seviyeye göre normaldi. Destem de olmayan kartlarımın ise seviyesi berbattı. Her neyse, oyunu bıraktığım zamanlarda elit barbar veya mega şövalye alana bir sürü laflar ederdim ancak oyunun son halinde herkes bu hale gelmiş. Hasar vuran ne varsa köprüden salıp maç kazanmak olmuş oyunun amacı. İksir hesaplama falan yok. Oduncu balon ikilisi mi dersin, 2.6 hog destesi mi dersin, elektro dev mi (elit barbarlardan bile absürt bir kart), elit barbar mı dersin hepsi var. Bu oyun niye bu duruma geldi? Oyuncular köprüden iyi hasar vuran bir şey atıp kazanınca zevk alıyorlar mı, iyi oynadıklarını mı sanıyorlar?
Düşük iksirli kolay dönen destelerdeki sorun şu. Adamlar parayı basıyor Domuz Binicisi sana oldu mu 14 seviye ? Ee ondan sonra zaten tomruk 14 seviye buz ruhu iskeletler derken adamlar parayla eziyor insanları. Supercell kendi kendini bitiriyor.

Haklısın 5 yıl önce başlamıştım 2 sene aralıksız oynamıştım sonra bırakıp geri başladım arada 1-2 sene boş geçti şuan geri yükledim eski metalardan hiçbir şey kalmamış boş boş kartlar eklenmiş dengesiz olmuş oyun eskiden antisi olmayan deste yoktu şuan çok fazla antisi olan deste var tutulmuyor.

Benim gözlemlediğim 6000 kupaya kadar birçok rakip köprü spam destesi oynuyordu.
Mega şövalye, elit barbar falan oynamaya çalışın.

Destenin karşındaki desteyi yenmesi bütün olay. Meta neyse onu oynuyorlar. Metada olmayan desteler seviyesi daha yüksek olsa dahi meta destelere yeniliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı