Classroom of the Elite 2. yıl Türkçe var mı?

Classroom of the Elite 2. yıl Türkçe var mı? Nereden okurum?
2.yılın türkçesini turkcelıghtnovels'dan okuyabilirsin, y2v5 civarına kadar çevirmişlerdi, anlaşılır sade. İngilizce okurum diyorsan(ki şahsen önerim ve tercihim ) RoyalMTL gibi yerlerden güncel y2v11' e kadar okuyabilirsin

Tam olarak neyden bahsediyorsunuz? (2. yıl)
Classroom of the elite serisinde mc'mizin okul hayatı 3 yıl sürüyor, 9-10-11 gibi diyeyim. Yani şuan güncel 3.sezondaki animede daha 1.sınıf yani 1.yılında. 3.sezon bitimi mezun olacak ve 2.sınıf olacak yani 2.yıla geçiş yapacaklar,ve yeni arc ve düşmanlar belirecek

Mangası var ama Türkçe mangası yok. Yazıları çevirebilirsiniz ama zevk verir mi bilmiyorum.
Mangadan bahsedersek, 1.yılın mangası normalde olan temadan çok farklı ve absürt çizimleri var,ve yarım bir şekilde bırakıldı. 2.yılın mangası ise çizimleri ve adapte şekli güzel ama maalesef 1-2 ayda bir chapter geliyor. Direk light novelinden gitmeniz en doğru tercih olur.

2.yılın türkçesini turkcelıghtnovels'dan okuyabilirsin, Y2V5 civarına kadar çevirmişlerdi, anlaşılır sade. İngilizce okurum diyorsan(ki şahsen önerim ve tercihim ) royalmtl gibi yerlerden güncel y2v11'e kadar okuyabilirsin.

Classroom of the Elite serisinde MC'mizin okul hayatı 3 yıl sürüyor, 9-10-11 gibi diyeyim. Yani şu an güncel 3.sezondaki animede daha 1.sınıf yani 1.yılında. 3.sezon bitimi mezun olacak ve 2.sınıf olacak yani 2.yıla geçiş yapacaklar, ve yeni Arc ve düşmanlar belirecek.

Mangadan bahsedersek, 1.yılın mangası normalde olan temadan çok farklı ve absürt çizimleri var, ve yarım bir şekilde bırakıldı. 2.yılın mangası ise çizimleri ve adapte şekli güzel ama maalesef 1-2 ayda bir chapter geliyor. Direk light novelinden gitmeniz en doğru tercih olur.

Riku utomiya hayranısınız sanırım. Manga okumayı sevmediğimden tanımıyorum onu ama umarım yakında :)

Riku utomiya hayranısınız sanırım. Manga okumayı sevmediğimden tanımıyorum onu ama umarım yakında :)
sevdiğim bir çar,hem çok yetenekli hemde çok sakin ve fiziksel olarak çok güçlü . Yakın zamanda 4.sezon'da kendisini göreceğiz. 2.yıl arcinda var kendisi

Geri
Yukarı