Claw trip rekabetçi oyunlar için hafif fare önerisi

Bütçe
2000-2500

Burkil06

Picopat
Daha fazla  
CS2 oynuyorum. Aklımda PulseFire Haste Wireless, Aerox 3 Wireless, Glorious Model O, attack shark X6 var. Sizce hangisi ya da önerilerinizi bekliyorum.

CS2 oynuyorum. Aklımda PulseFire Haste Wireless, Aerox 3 Wireless, Glorious Model O, attack shark X6 var. Sizce hangisi ya da önerilerinizi bekliyorum.

Daha bilindik bir site olabilir mi?

Daha bilindik bir site olabilir mi?
Gayet güvenilir hocam, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Fazla ismini duymamış olabilirsiniz ama gamerlar arasında popüler bir sitedir kendisi. Kendim de buradan alışveriş yaptım.

Gayet güvenilir hocam, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Fazla ismini duymamış olabilirsiniz ama gamerlar arasında popüler bir sitedir kendisi. Kendim de buradan alışveriş yaptım.

Biliyorum zaten fakat annemler almayabilir. Bir de delikli olma imkanı var mı?

@bymfw4 hocam attack shark X6 alınır mı?

Son düzenleme:
Peki ya sizce markayamı bakmalıyım özelliklere mi?
Özellik bence. İçinde kullanılan MCU, switch vb. önemli. Ama tabii markanın da etkisi illa ki olur. Bütçe belirtin en uygun mouseu önermeye çalışalım bilgili arkadaşlarla beraber. Konuyu öne çıkarın.

Özellik bence. İçinde kullanılan MCU, Switch vb. önemli. Ama tabii markanın da etkisi illaki olur. Bütçe belirtin en uygun fareyi önermeye çalışalım bilgili arkadaşlarla beraber. Konuyu öne çıkarın.

Hocam ben bütçeyi 2000 diye belirttim fakat daha uyguna olursa sevinirim.

Geri
Yukarı