Clear alternatifi şampuan önerisi

otm

Kilopat
Başından beri clear kullanıyorum. Başka önerisi olan var mı? Sağlık açısından veya herhangi başka bir sebepten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne şampuanlar var bir bilseniz aklınız şaşar. Bildiğimiz market şampuanlarının hiç birinin birbirinden bir farkı ve olayı yok, al birini geç.

Kepek, saç dökülmesi genel olarak.
Kendi kullandığım ürün: Bioblas Procyanidin + Zinc Pyrithione Saç Dökülmesine Kepeğe Karşı Etkili 360 ml Şampuan Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
"Zinc Pyrithione" kepek için çok etkili bir içerik. Kanserojen olduğu söyleniyor ancak kepek için daha işe yarayan bir içerik göremedim ben şu zamana kadar.

Bu da aynı şekilde: Head&Shoulders Derinlemesine Temiz Kaşıntı Giderici 400 ml Şampuan Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sağlık açısından hepsinin aynı olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
Evet hepsi aynı değil sağlık açısından.

Ben eyüp sabri tuncer kullanıyorum. Bazı şampuanlar kepek yapıyordu öyle bir sorun yok. Sentetik bileşen, paraben vs. bulunmadığı ve hayvanlar üzerinde test edilmediği söyleniyor, bu tarz şeyler de önemseyenler için diğer markalardan öne çıkmasını sağlıyor, fiyat olarak da daha uygun.
Aynı şekilde diş macunu da gayet etkili, hem beyazlatıcı hem de hassasiyet önleyici ayrıca sls vs. bulunmaması da önemli.
Diş macununu misvaklı, şampuanı zeytinyağlı kullanıyorum ikisini de tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı