Şampuan önerisi

Jesus Wicked

Hectopat
Daha fazla  
Şu an clear saç dökülmesine karşı şampuan kullanıyorum. Saçlarım seyrek ve dökülüyor. Satıcısı Amazon olan başka şampuan öneriniz var mı yoksa bundan devam mı edeyim?

indir.jpg

Vichy Dercos asla üzmez fakat fiyatı 589 TL civarlarında değişiyor. durum ciddiyse doktora görünmeni tavsiye ederim ama onlarda hep klasik aynı şampuanları, aynı tedavileri öneriyorlar saç dökülmelerinde.

Uygun bir önerin var mı?
doktora gitsen bile vichy dercos dökülme karşıtı şampuanı önereceğini ve vitamin yazacağını düşünüyorum. ama sorumluluk almamak adına sana kesin tavsiye vermek istemiyorum. durumun ciddiyse doktora görün ama ciddi değil şampuan bakıyorum diyorsan vichy dercos'un kendine uygun şampuanlarını internetten bak birini seçip al. anlattığına göre sana uygun olanı bu: Amazon.com.tr

doktora gitsen bile vichy dercos dökülme karşıtı şampuanı önereceğini ve vitamin yazacağını düşünüyorum. ama sorumluluk almamak adına sana kesin tavsiye vermek istemiyorum. durumun ciddiyse doktora görün ama ciddi değil şampuan bakıyorum diyorsan vichy dercos'un kendine uygun şampuanlarını internetten bak birini seçip al. anlattığına göre sana uygun olanı bu: Amazon.com.tr
Öylesine bakıyordum aslında. Hep clear mı kullanacağım dedim ve konu açtım.

Arkadaşın dediği gibi vichy dercos kaliteli şampuan ama fiyatı çok bende kepekleri giderdi saçlarım çok az dökülüyordu şu an bioxcin kullanıyorum ve saçlarım çok dökülüyor kepek sorunu yok sadece ama bende genetik dökülme ve çok stres yapıp kafaya takıyorum ondanda olabilir. Doktora gitmen daha iyi olacak hem iyi bir kontrol yapar soruna bakar hem de şampuan önerir.

Dünya üzerinde tüm saç ve kafa derisi problemlerini çözen tek ürün buydu, üretimi kaldırılmasaydı.

zetion.jpg

Dökülmenin sebebini öğren ilk önce, ondan sonra DHT hormonundan kaynaklı bir şey ise sana Procapil içerikli bir şampuan öneriririm; Kapigen ya da Alopecia gibi.. Bu şampuanlar Minoxidil gibi rebound dökülme yapmıyor. Yalnızca içeriğinde saw palmetto olduğu için beyin sisi olabilir.
Ya da saçların güçsüzse Xpecia ve Sebamed önerebilirim ya da Aminexil içerikli bir şampuan.
Kepek varsa Prozinc ya da Vichy Dercos yeşil olanı.

Şampuan kullanma. Banyo yapmadan önce sacına kantaron yağı ile masaj yap yarım saat beklet. Sonra bebek sampuanı ile yağı arındır. Saçlarındaki dökülme yavaslayınca şampuana geç. Dökülme karşıtıymış falan onlar hikaye hepsinin içinde kimyasal var saçı onarmıyor yavaşlatıyor kesin çözüm değil.

Geri
Yukarı