Clio 0.9 vs Egea 1.3 Urban

Egea hakkında hiç iyi yorumlar yok.

Aksine Egea şu anda piyasa şartlarında alınabilecek en mantıklı arabalardan birisi. Ayrıca en boş paketi hariç diğer tüm donanım paketleri güvenlik testlerinden 4 yıldız ile ayrıldı. Bir çok kez kullandım ve birçok kez bindim. Gerek parça ucuzluğu gerek yakıt tasarrufu konusunda 1.3 motorlu olan versiyonu mükemmel. Tabii ki gidip BMW, Audi gibi markalarla kıyaslama yapılmamalı. Ülkemiz şartlarında orta sınıf bir ailenin alıp kullanabileceği bir araç.

Hocam bize marka model sormak yerine doğrudan fiyat belirtip isteklerinizi söylerseniz daha makul şeyler sunabiliriz.
Fiyat bandı olarak 150 bin civarı bakıyorum. Yokuş çekişi önemli benim için. Yere çok yakın olmaması ve biraz köy yollarında filan gidebilecek araba arıyorum. Aşırı bakım masrafı olmaması ve vergisinin de uygun olmasını istiyorum. Spor görünümlü arabalar hoşuma gidiyor. Uzun yolda da beni yormayacak araç arıyorum
Fiyat bandı olarak 150 bin civarı bakıyorum. Yokuş çekişi önemli benim için. Yere çok yakın olmaması ve biraz köy yollarında filan gidebilecek araba arıyorum. Aşırı bakım masrafı olmaması ve vergisinin de uygun olmasını istiyorum. Spor görünümlü arabalar hoşuma gidiyor. Uzun yolda da beni yormayacak araç arıyorum
Şu an ki arabam albea çok memnunum aslında. 1.3 dizel km sebebi ile değiştirmek istiyorum. 6 yıldır kullandım

Fiyat bandı olarak 150 bin civarı bakıyorum. Yokuş çekişi önemli benim için. Yere çok yakın olmaması ve biraz köy yollarında falan gidebilecek araba arıyorum. Aşırı bakım masrafı olmaması ve vergisinin de uygun olmasını istiyorum. Spor görünümlü arabalar hoşuma gidiyor. Uzun yolda da beni yormayacak araç arıyorum.

Şu an ki arabam albea çok memnunum aslında. 1.3 dizel km sebebi ile değiştirmek istiyorum. 6 yıldır kullandım.

Hocam 150K paranız var fiat düşünüyorsunuz. Paranızla rezil olursunuz. Konfor güvenlik motor gücü kalite 0. vag grubu önerebilirim. Biraz pahalı kaçabilir. Size en makul Opel. 2. el 100K Km ister benzin ister dizel kalite konfor hepsi var. 10 tane egeayı cebinden çıkarır. İllede 0 olsun derseniz bir şey diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı