Clio 0.9 vs Egea 1.3 Urban

Hocam merhaba bir söylenti duydum Almanya'dan ikinci el araçları Türkiye piyasasına sokmak için çalışmalar başladığı hakkında eğer bu gerçekleşirse ikinci el piyasası etkilenir sadece bilginiz olsun. Ayrıca o parayı vermem diyorsunuz ama maalesef piyasa bu şekilde alternatifiniz aynı segment deki araçlar olabilir ancak. Ama eski model b segment araçlara bakarım diyorsanız bilemem.
Ya önceden 200 bin civarı honda opel vardı alınabilecek. Şimdi onlar 250 300 binlere geldi. Toyata desen o da uçtu. Elimizde renault fiat kaldı onlar da her ay 10 bin 10 bin zam yapıyor.bilmiyorum bu nereye kadar gider yada nasıl durdururlar. :) elbet duracak diyorum ama sonunu göremiyorum ne olacak

Hocam merhaba bir söylenti duydum Almanya'dan ikinci el araçları Türkiye piyasasına sokmak için çalışmalar başladığı hakkında eğer bu gerçekleşirse ikinci el piyasası etkilenir sadece bilginiz olsun. Ayrıca o parayı vermem diyorsunuz ama maalesef piyasa bu şekilde alternatifiniz aynı segmentdeki araçlar olabilir ancak. Ama eski model b segment araçlara bakarım diyorsanız bilemem.

Kaynak nedir ona göre bekliyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı