Clio 4 0.9 TCE Motor Nasıldır?

0.9 motor araba almayın derim.

0.9 araba çekermi hocam. Bizde Hyundai getz 2007 1.5 var. 0.9 arabaya binilmez. Daha iyi modellere bakın bence.

Bilmediğiniz konuda yorum yapmayın bence.

140 bin TL'ye çok güzel Cruse'lar var hocam. Özellik olarak da çok tatmin eder.
Ama Clio'da fena değil. Bizim 1.3 multijet Doblo dağ çıkardı. Eniştemin 1.9 bayırda bayardı😊😁.

Araçlar hakkında olumlu olumsuz detayları paylaşan herkese teşekkürler.
Clio 0.9 TCe Touch 90hp bugün satın aldım. 3 silindir ve turbosuz bildiğiniz motorları unutun demek istiyorum. Araç gerçekten çok seri ve keyifli. Henüz 50 kilometrelik sürüş yaptım ve çok memnun kaldım. Start/stop özelliğine alışmak zaman alacak, eskiden bildiğimiz turbolar birkaç saniye yağlama yapar motor sonra durdurulurdu bu lambaya gelince sessizliğe bürünüyor. Her aç kapadan sonrada otomatik açılıyor. Kapamadığınız sürece aktif durumda. Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin, ödeme kolaylığı nasip etsin.
Selamlar.
Hayırlı olsun,

0.9Tce 90hp olan motor turbolu, 65bg olan motor turbosuz. Siz sanırım turbolu olanı aldınız ve start stop özelliği turbolu'da olsa koşullar yerindeyse durur durmaz devreye girer.

Hayırlı olsun,

0.9Tce 90hp olan motor turbolu, 65bg olan motor turbosuz. Siz sanırım turbolu olanı aldınız ve start stop özelliği turbolu'da olsa koşullar yerindeyse durur durmaz devreye girer.
Çok teşekkür ederim. 90hp turbolu evet. Araç çalıştırdığınızda start/stop otomatik devreye giriyor. İlk başta arıza olduğunu düşünerek panik yaptım. Özelliği kapasanızda araç çalıştırıldıktan sonra devreye giriyormuş. Ben hala eski kafadayım, o turbo birkaç saniye yağlamasını tamamlamalı diye düşünüyorum. Mühendislerin vardır elbet bir bildiği. Genel olarak aracı çok sevdim, seri ve rahat bir araç.

Galerici olmamız dışında pek de bir problem yok sanki. Siz 0.9 motora binin o zaman.

Belki bir gün sanderoyu bırakıp symbole geçerim (önceliğim cruse).
Sanrısam 10 yıl önce dükkanı kapattınız siz. Ufak motorlara karşı önyargınız saçma. Turbosuyla 0,9 symbol bizim 1,5 sanderoyla aynı beygiri üretiyor. Performans olarak bir fark yok sayılır.
Biz de bir zamanlar araç aldık sattık vesselam.

Geri
Yukarı