Cloud 2 879 TL

Cloud 2'de olan ama olmasa daha iyi olacak 7.1 kalitesi çok eskidi artık. G Pro X 7.1 açısından gayet kaliteli bir kulaklık ve güncellik açısından daha mantıklı. 8 yıllık kulaklığa 900 lira çok para.

Cloud 2'de olan 7.1 FPS oyunlarında kalitesini açıkça belli ediyor bence. Çoğu kişi 7.1 kullanmıyor zaten özellikle e-spor oyuncuları kullanmıyor ancak ben 7.1 kullanıyorum mesela açık/kapalı iki şekilde de denedim 7.1 bariz bir şekilde farkını hissettiriyor. G Pro X Kullanmadım oyunlardaki performansı konusunda bilgi sahibi değilim o yüzden açık bir şekilde yorum yapamam. Türk ve yabancı forumlarda Cloud 2'ye kıyasla ses performansı konusunda geride olduğuna dair çok yorum okudum. Sadece okuduğumu yazıyorum.

Şu ana kadar Cloud 2 de 7.1 kullanan birisini görmedim çünkü berbat. CSGO gibi oyunlarda çok iyi deniliyordu kullandım ve gayet temiz ses alıyordum şuan G Pro X kullanıyorum ve 7.1 kalitesi kat kat iyi ve müzik dinlerken de tatmin ediyor.

Peki esporcular 7.1 kullanıyor mu acaba? Adamlar 5.1 bile kullanmıyor Stereo ayarında oynuyor birçoğu.

Şu sitede sağ üstteki arama kutusuna önce Cloud II, daha Sonra Blackshark yazıp (Blackshark'lar arasında birçoğu Pro zaten) kim hangisini ne kadar kullanıyor görebilirsiniz. Bu sosyalin "Cloud II eskidi"cileri, "Razer Blackshark V2 al"cıları valla bitmez. Sanırsın Razer reklam veriyor.

Alın işi monitör, kulaklık, tv incelemek olan, piyasadaki detaylı inceleme sitesinin karşılaştırması.

"The HyperX Cloud 2/Cloud II are better headphones than the Razer BlackShark V2..."

Peki esporcular 7.1 kullanıyor mu acaba? Adamlar 5.1 bile kullanmıyor Stereo ayarında oynuyor birçoğu.

Şu sitede sağ üstteki arama kutusuna önce Cloud II, daha Sonra Blackshark yazıp (Blackshark'lar arasında birçoğu Pro zaten) kim hangisini ne kadar kullanıyor görebilirsiniz. Bu sosyalin "Cloud II eskidi"cileri, "Razer Blackshark V2 al"cıları valla bitmez. Sanırsın Razer reklam veriyor.

Alın işi monitör, kulaklık, tv incelemek olan, piyasadaki detaylı inceleme sitesinin karşılaştırması.

"The HyperX Cloud 2/Cloud II are better headphones than the Razer BlackShark V2..."

G Pro X kullanmadım mesela iyi/kötü net yorum yapamıyorum bundan dolayı ama Blackshark V2 bizzat kullandım. Bu forumda nasıl bu kadar öneriliyor ben anlamıyorum cidden kötü kulaklık. Hafif olması dışında iyi bir özelliğini göremiyorum. Yazılımındaki ayarlar ses kalitesini bozan ayarlar. Abartılmış bir kulaklık ama neden abartılıyor onu anlamıyorum. Bu arada kulaklık hafif ama yanlardan sıkıyor bir de öyle bir şey var Cloud 2 daha ağır olmasına rağmen daha rahat bir kulaklık. Blackshark V2 ne oyunlardaki ses kalitesi konusunda ne de rahatlık konusunda Cloud 2'nin önüne geçemiyor.

Son düzenleme:
E-sporcuların kullanmasına bakma hocam sadece çoğu sponsorluk ancak Cloud 2 çok iyi bir kulaklık bu yüzden de çok kullanılıyor.
cNed gibi oyuncular reklamını yaptığı için bu kadar çok tuttu zaten. Kendi çok sevdiği için kullandığını sanmıyorum. Aklı selim bir insan benzer bütçedeki daha güncel bir kulaklığı yanına koyup denediği zaman aradaki farkı görür.
HyperX'den sponsorluk alan birisi daha iyi kulaklıkları varken neden CII kullansın hocam? Daha iyi veya güncel bir kulaklığını alıp onu kullanabilecekken neden Cloud II?

HyperX'den sponsorluk alan birisi daha iyi kulaklıkları varken neden CII kullansın hocam? Daha iyi veya güncel bir kulaklığını alıp onu kullanabilecekken neden Cloud II?

Hocam sponsorluk buna deniyor zaten. Mousepad, kulaklık, mouse, klavye sponsorlu olduğu için kullanıyorlar. Cloud 2 çok iyi bir kulaklık buna aksi bir görüşüm yok bende 4 yıldır aktif kullanmaktayım ancak sponsorluğun olayı bu zaten. Kullanıyorlar yani.

Cloud 2 güzel kulaklık fakat 800-900 tl civarında para verilmez bence. Ses kalitesi rahatlığı iyi ama mikrofon kalitesi biraz düşük gibi.

Hocam sponsorluk buna deniyor zaten. Mouse pad, kulaklık, mouse, klavye sponsorlu olduğu için kullanıyorlar. Cloud 2 çok iyi bir kulaklık buna aksi bir görüşüm yok bende 4 yıldır aktif kullanmaktayım ancak sponsorluğun olayı bu zaten. Kullanıyorlar yani.

Hocam demek istediğimi anlamadınız sanırım. HyperX firmasının daha iyi kulaklıkları varken neden sırf gidip Cloud 2 kullansın ki? Gidip Cloud 2 Wireless veya Cloud Alpha S gibi Cloud2'den daha iyi kulaklıklar kullanıp bunları önerebilecekken neden Cloud 2? Zaten sponsorlar ürünün reklamını yapsın diye bedavaya getirtmiyor mu bu kulaklıkları? Veyahut çok daha ucuz bir paraya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2 güzel kulaklık fakat 800-900 tl civarında para verilmez bence. Ses kalitesi rahatlığı iyi ama mikrofon kalitesi biraz düşük gibi.

Evet mikrofonu standart çok iyi değil ama çok kötü de değil standart yani. Ses kalitesi muazzam, rahatlığı da iyi. 900 TL fiyat bandında sizin öneriniz nedir?

900 TL'ye kadar çıkabiliyorsam muhtemelen iyi bir ses kartım vardır o yüzden Cloud Alpha alırım daha iyi. Ha ek olarak Cloud 2 eski blackshark V2 X al diyenle de hiç karşılaşmadım varsa da saçmalamış. Aralarındaki fiyat farkından aynı segmentin ürünü olmadıkları belli oluyordur.

900 TL'ye kadar çıkabiliyorsam muhtemelen iyi bir ses kartım vardır o yüzden Cloud Alpha alırım daha iyi. Ha ek olarak Cloud 2 eski blackshark V2 X al diyenle de hiç karşılaşmadım varsa da saçmalamış. Aralarındaki fiyat farkından aynı segmentin ürünü olmadıkları belli oluyordur.

Evet iyi bir ses kartı varsa kesinlikle Cloud Alpha alınır. İyi bir ses kartı olmayıp bütçe de varsa Cloud Alpha + HyperX Ses kartı ile de denenebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı