Cloud 2 alınır mı?

Bütçe
800

ebrarkadir

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
HyperX Cloud 2 modelini almak istiyorum sizce hâlâ alınır mı? Yoksa o fiyata daha iyisi var mı? Hem dışarıda hem oyun oynarken kullanmak istiyorum.

Dışarıda kullanmak için pek mantıklı olmayabilir, ağır ve pasif olarak sesi kesen bir kulaklık. Dışarıda kullanan 1 kişi gördüm bugüne kadar :D Onun yerine oyuncu kulaklığı olmayan bir kulaklık alabilirsin. Mesela Sony XB900N modeli 900 liraya düşmüştü black friday gününde, 2. el kapalı kutu veya az kullanılmış olarak ona yakın bir fiyata alabilirsin.

Dışarıda kullanmak için pek mantıklı olmayabilir, ağır ve pasif olarak sesi kesen bir kulaklık. Dışarıda kullanan 1 kişi gördüm bugüne kadar :D onun yerine oyuncu kulaklığı olmayan bir kulaklık alabilirsin. Mesela Sony XB900N modeli 900 liraya düşmüştü Black Friday gününde, 2. el kapalı kutu veya az kullanılmış olarak ona yakın bir fiyata alabilirsin.

Yok çok dışarıya kullanmam normal kulaklığım var genelde bilgisayar başında kullanmak için ama kendi kullaklığım bozulursa falan dışarday yeni alana kadar kullanabilirim. 800 lira az bir miktar değil hani oyun için değer mi onu merak ediyorum.

Geri
Yukarı