Cloud 2 alınır mı?

Def2Easyl

Decapat
Daha fazla  
Anakartım MPG Z390 GAMING PRO CARBON AC özelliklere baktığımda 7.1 ses kanalını destekliyor yazıyor. Kingston HyperX Cloud II almayı düşünüyorum. Günlük kullanım bazen 8-9 saat, bazen 5-6 saat kullanmak durumundayım. Sizce almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağırlığı nasıl sence? Mesela şuan kullandığım kulaklığı kulağımdan çıkardığımda kulağımı ağrıtıyor ve kulağım kıpkırmızı oluyor.

Oyun için
Anakartım MPG Z390 GAMING PRO CARBON AC özelliklere baktığımda 7.1 ses kanalını destekliyor yazıyor. Kingston HyperX Cloud II almayı düşünüyorum. Günlük kullanım bazen 8-9 saat, bazen 5-6 saat kullanmak durumundayım. Sizce almalı mıyım?
Oyun için alacaksan neden olmasın. Zaten gaming bazında tercih edeceğin iki en iyi model cloud ve arctis serileri ve arctis kulaklıkların kulak pedleri çok rahat. Ayrıca kulaklığın kendisi oldukça hafif. Yalnız ben 7.1 surround ile anakartın alakalı olduğunu ilk kez duyuyorum ve yakın zamanda arctis 5 alacağım. Anakart modelim Asus B-350MK bi sorun olmaz umarım.

Bildiğim kadarıyla anakarttan değilde bu tip kulaklıklarda kendi ses kartından geliyor ses o yüzden USB girişi mevcut.
Trendyol'da dün yada iki gün önce Arctic 5 499 liraydı bir bakın derim o fiyattaysa tavsiye ederim.

Arctis 5 2019 Edition 499TL, normal modeli ise 549TL'den satılıyordu. Yanlış bilmiyorsam 2019 Edition olan modellerin yazılım desteği yok.
Yalnızca Arctis 3 modelinin 2019 Edition modelinde yazılım desteği yok. Diğer serilerde yazılım desteği devam ediyor.

Geri
Yukarı