Cloud 2 alternatif kulaklık önerileri

Bütçe
1,200

kjrhyg

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam herkese.

HyperX Cloud 2 modelini aldım ve kullanmaya başladım, üründen yana herhangi bir sorunum yok fakat kafam büyük olduğu için kulak altında çene kemiklerimin olduğu kısımda baskı yapıyor. Ürünü istemeyerek de olsa iade edip yerine farklı bir model almayı düşünüyorum. Muadil olarak tavsiye edeceğiniz modeller nelerdir?

SteelSeries Arctis 3 düşünüyorum ama onun da ekolayzır ayarlarının uğraş gerektirdiği ve ses seviyesinin düşük olduğundan bahsediliyor, tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Teşekkürler.

Blackshark V2 olabilir. Cloud 2'den sonra Arctis 3'e geçmek attan inip eşeğe binmek gibi olacaktır. Void Elite de alınabilir.

Artics 3 kullanıyorum 2 yıldır ses gayet kaliteli gg yazılımı çeşitli oyunlar için hazır ayarlar veriyor zaten kulak pedi kfa bandı kablosu vs eskir hasar görürse servise mail atıp yeni alabiliyorsun kesinlikle alınır.

Artics 3 kullanıyorum 2 yıldır ses gayet kaliteli gg yazılımı çeşitli oyunlar için hazır ayarlar veriyor zaten kulak pedi kfa bandı kablosu vs eskir hasar görürse servise mail atıp yeni alabiliyorsun kesinlikle alınır.

SteelSeries Arctis 3 icin yazılım desteğini kaldırdı diye biliyorum.

BlackShark V2 olabilir. Cloud 2'den sonra Arctis 3'e geçmek attan inip eşeğe binmek gibi olacaktır. Void Elite de alınabilir.

BlackShark V2 iki bin lira civarı bir ürün ve maalesef o fiyatlara çıkma şansım yok. Cloud II yalıtım, ped rahatlığı, malzeme kalitesi ve ses performansı olarak beni tatmin etti ama kulaklık göründüğünden ufak. Avucumu dolduracak kadar ufak hatta öyle söyleyeyim, ve 7.1 performansı sesleri karıştırıyor, ki bu benim için çok önemli bir konu değil. Void Elite araştırması yaptığımda birkaç modeli ve versiyonuna rastladım, sizin tavsiye ettiğiniz modeli hangisi ?

SteelSeries Arctis 3 icin yazılım desteğini kaldırdı diye biliyorum.
Bu konuda biraz daha bilgi verebilir misiniz ?

Yani bu kulaklık için artık kendi yazılımı yok Windows üzerinden ayarlamalar yapacaksanız ancak Arctis 5 serisi için devam ediyor.

Teşekkürler, yazılım desteği vs. gibi konularla uğraşmak istemiyor oluşum da Cloud II tercih etmem de bir etkendi. Tak kullan olayı cazip gelmişti. SteelSeries yazılım desteğinin kaldırılması performansa nasıl bir etti peki bilginiz var mı?

Teşekkürler, yazılım desteği vs. gibi konularla uğraşmak istemiyor oluşum da Cloud II tercih etmem de bir etkendi. Tak kullan olayı cazip gelmişti. SteelSeries yazılım desteğinin kaldırılması performansa nasıl bir etti peki bilginiz var mı?

Hocam o konuda benim de pek bilgim yok ama bayağı araştırdım detaylı Arctis 3 denilenlere göre biraz geride kalıyor zaten benim de aklımda o vardı ancak bende Cloud 2'ye karar verdim alacaktım ki indirim bitmiş bugün:/

Hocam o konuda benim de pek bilgim yok ama bayağı araştırdım detaylı Arctis 3 denilenlere göre biraz geride kalıyor zaten benim de aklımda o vardı ancak bende Cloud 2'ye karar verdim alacaktım ki indirim bitmiş bugün:/

Anladım.
Ben 1.197 lira ödedim, şu an 1.300 civarına çıkmış.
Aslında iade etmek istemiyorum, lakin baskı ciddi anlamda rahatsız ediyor. Cihazın fazla detaya girmekle uğraştırmayan yapısı ve analog sistem mantığıyla işlemesi kolaylık sağlıyor. Biraz bu şekil idare etsem kulaklık zamanla esner mi peki? Bununla ilgili herhangi bir bilgi bulamadım.

Anladım.
Ben 1.197 lira ödedim, şu an 1.300 civarına çıkmış.
Aslında iade etmek istemiyorum, lakin baskı ciddi anlamda rahatsız ediyor. Cihazın fazla detaya girmekle uğraştırmayan yapısı ve analog sistem mantığıyla işlemesi kolaylık sağlıyor. Biraz bu şekil idare etsem kulaklık zamanla esner mi peki? Bununla ilgili herhangi bir bilgi bulamadım.

Nasıl bir baskı var hocam?

Geri
Yukarı