Cloud 2 gerçekten iyi bir kulaklık mı?

iamshared

Decapat
Makaleler
1
Gerçekten çok merak ediyorum 2017 yılında çıkmış bir kulaklık abartıldığı kadar var mı? Bu fiyat bandında yok mudur Cloud 2'yi geçebilecek kulaklık?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten çok merak ediyorum 2017 yılında çıkmış bir kulaklık abartıldığı kadar var mı? Bu fiyat bandında yok mudur Cloud 2'yi geçebilecek kulaklık?

Aktif kullanan birisi olarak çok memnunum o bantta başka ne alınır bilmem fakat gerçekten çok kaliteli.

Ben hiç öyle bir sorun yaşamadım.

2018den beri kullanıyorum. Cloud 2’den daha pahalı olanları da denedim Cloud 2 tadını alamadım. Artıları saymakla bitmez, eksisini söylemek gerekirse, nedense ses seviyesi sanırım 48 in üzerine çıktığı zaman uğultu gibi ses yapıyor ama şunu da belirteyin kulaklığı aldığımdan beri maksimum ses seviyem 24 oldu. Çünkü özellikle 30dan sonra çok sesli ve gereksiz. Zaten bu belirttiğim sorun ile ilgili forumda konu açacağım.

Beraber 6. senemizi dolduruyoruz. Zamanında 300 liraya almıştım, çok yıprandı, derisi soyuldu, etrafı çizildi ama bir kere bile sorun çıkarmadı. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dip ses sorunu bile yaşamadım. Güzel, kalite kulaklıktır. Ama şimdiki fiyatlara değer mi diye sorarsan tartışılır. Bence tek eksik yanı yazılımının olmaması.

2018'den beri kullanıyorum. Cloud 2'den daha pahalı olanları da denedim Cloud 2 tadını alamadım. Artıları saymakla bitmez, eksisini söylemek gerekirse, nedense ses seviyesi sanırım 48'in üzerine çıktığı zaman uğultu gibi ses yapıyor ama şunu da belirteyin kulaklığı aldığımdan beri maksimum ses seviyem 24 oldu. Çünkü özellikle 30'dan sonra çok sesli ve gereksiz. Zaten bu belirttiğim sorun ile ilgili forumda konu açacağım.

En dandik rampege le bile 30'u geçemiyorum baş ağrısı paso :)

Beraber 6. senemizi dolduruyoruz. Zamanında 300 liraya almıştım, çok yıprandı, derisi soyuldu, etrafı çizildi ama bir kere bile sorun çıkarmadı. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dip ses sorunu bile yaşamadım. Güzel, kalite kulaklıktır. Ama şimdiki fiyatlara değer mi diye sorarsan tartışılır. Bence tek eksik yanı yazılımının olmaması.
Ama bu fiyatlara alınmaz bence. Aşırı bir indirim olursa düşünülür ama aynı paraya veya 100-200 koyarak yeni nesil ve güncel bir kulaklık alınmalı diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı