Cloud 2 iade edilip CM MH 752 alınmalı mı?

Kraken TE değil ama Blackshar V2 denedim ve aynı thx sistemine sahipler. Oyunlarda denediğim 2 saat içerisinde gayet iyiydi. MH 752 ilk çıktığında efsane bir kulaklıktı. Stoklar bitti. Yeni parti üretimi berbat olarak çıktı. Aldığınıza değmez. Kraken TE tavsiyemdir. Almayacaksanız Cloud 2 ile devam edin ancak müzik konusunda biraz başarız ve mikrofonunu çok beğenmeyecekler. Deri padleri de kısa süre içerisinde soyulabilir.
MH 752 denediniz mi hocam ?
Stereo'da da iyi? Razer Kraken TE'ye çok ön yargılı yaklaşıyorsunuz. O zaman MH752 alın.
Siz denediniz mi hocam MH 752 ?

Hayır hocam malesef.
Hocam işte bu yüzden emin olamıyorum. Sonuçta sizde fikirlerinizi yorumlardan edinmişsiniz. Fakat söylerken sanki kullanmış gibi konuşuyorsunuz. Elbette Razer Kraken TE kötü demiyorum ama ses kasma konusunda insanlar CM MH 752 yi daha cok ovuyorlar. Umarım hayırlısı olur.

Hocam işte bu yüzden emin olamıyorum. Sonuçta sizde fikirlerinizi yorumlardan edinmişsiniz. Fakat söylerken sanki kullanmış gibi konuşuyorsunuz. Elbette Razer Kraken TE kötü demiyorum ama ses kasma konusunda insanlar CM MH 752 yi daha cok ovuyorlar. Umarım hayırlısı olur.
Hocam TE'yi kullanmasamda blacksharkdan biliyorum ki Cloud 2 den çok daha üstün bir performansı var. MH752'de pek memnun olunmayan bir model son zamanlarda. Gördüğünüz yorumların çoğu ilk çıktığı zamandan. Yeni üretim kronik hatalarla dolu.

MH 752 gayet iyi dengeli sese sahip zaten müzik kulaklığından gelme bir kulaklık. Fakat mikrofonla çok işiniz varsa sürekli ses alıyor oyundaki sesler bile arkadaşlarına gidiyor kronik sorun sanırım çözemediler. Bana kalırsa düzenli gelirse varsa Blackshark V2'ye çıkmaya çalışın derim.

MH 752 gayet iyi dengeli sese sahip zaten müzik kulaklığından gelme bir kulaklık. Fakat mikrofonla çok işiniz varsa sürekli ses alıyor oyundaki sesler bile arkadaşlarına gidiyor kronik sorun sanırım çözemediler. Bana kalırsa düzenli gelirse varsa Blackshark V2'ye çıkmaya çalışın derim.
Mikrofonla işim var hocam . Sonuçta oyun oynarken iletişim gerekiyor. Ayrı bir mikrofon kullanmayacağım.

MH 752 modelleri o yüzden çok ses alma sorunu mevcut. Bu bütçede çıkabiliyorsanız bir tık belki indirim de gelirse eğer V2 almaya çalışın derim. Zaten onun dışında yükseltemiyorsanız Cloud 2'yi kullanmaya devam edin madem memnunsunuz. Anlamadığım konu şu neden ses kartsız kullanmaya çalışıyorsunuz?

MH 752 modelleri o yüzden çok ses alma sorunu mevcut. Bu bütçede çıkabiliyorsanız bir tık belki indirim de gelirse eğer V2 almaya çalışın derim. Zaten onun dışında yükseltemiyorsanız Cloud 2'yi kullanmaya devam edin madem memnunsunuz. Anlamadığım konu şu neden ses kartsız kullanmaya çalışıyorsunuz?
V2 den kastınız nedir ?
Ses kartsız kullanmaya çalışmamın sebebi, bilgisayarda sound blaster cinema 6 var. Cloud 2 ses kartı olmadanda benzer performans alsaydım, Cloud alpha alacaktım.
Cloud Aloha da ses kartı yok malesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı