Cloud 2 iade edilip CM MH 752 alınmalı mı?

V2 den kastınız nedir ?

Ses kartsız kullanmaya çalışmamın sebebi, bilgisayarda sound blaster cinema 6 var. Cloud 2 ses kartı olmadanda benzer performans alsaydım, Cloud alpha alacaktım.
Cloud Aloha da ses kartı yok malesef.
Yani Cloud 2'den memnun musunuz? Ses kartlı kullanmaya çalışın o halde zaten laptoptaki ses kartları çok başarılı olmadığından yazılım iyi olsa da pek fayda etmeyecektir. Blackshark V2 modelini bahsediyorum ama o da ses kartlı model.

Yani Cloud 2'den memnun musunuz? Ses kartlı kullanmaya çalışın o halde zaten laptoptaki ses kartları çok başarılı olmadığından yazılım iyi olsa da pek fayda etmeyecektir. Blackshark V2 modelini bahsediyorum ama o da ses kartlı model.
Hocam ses kartını devre dışı bırakma nedenim zaten test amaçlı. İkinci kez yazıyorum. Akıl var mantık var. Ses kartsız neden kullanayım.
İade işleminin kolaylığı açısından Amazon kullanıyorum. Amazonda şu an Cooler Master MH 752 de var. Biraz piyasaya göre pahalı Razer da var.
Tek sorum şu cidden Hyperx Cloud 2 kadar Razer Kraken TE ses kasabilir mi ? Steam Pubg den bahsediyorum. Bu benim için kulaklığı almamın önemli bir boyutu.

Hocam ses kartını devre dışı bırakma nedenim zaten test amaçlı. İkinci kez yazıyorum. Akıl var mantık var. Ses kartsız neden kullanayım.
İade işleminin kolaylığı açısından Amazon kullanıyorum. Amazonda şu an Cooler Master MH 752 de var. Biraz piyasaya göre pahalı Razer da var.
Tek sorum şu cidden Hyperx Cloud 2 kadar Razer Kraken TE ses kasabilir mi ? Steam Pubg den bahsediyorum. Bu benim için kulaklığı almamın önemli bir boyutu.
Amazon'da pahalı gözüküyor fiyatı MH 752'nin. QP sitesinde ucuz satılıyor ona bakın derim. Eğer Cloud 2'den memnunsanız bence vazgeçmeyin. Yani onla ses kasıyorsanız ekstra uğraşmaya gerek yok. Dediğim gibi V2 alırsanız buna kesin değer. TE ile V2 kullandım çünkü aralarında fiyat farkı az fakat kalite farkı fazla.

Amazon'da pahalı gözüküyor fiyatı MH 752'nin. QP sitesinde ucuz satılıyor ona bakın derim. Eğer Cloud 2'den memnunsanız bence vazgeçmeyin. Yani onla ses kasıyorsanız ekstra uğraşmaya gerek yok. Dediğim gibi V2 alırsanız buna kesin değer. TE ile V2 kullandım çünkü aralarında fiyat farkı az fakat kalite farkı fazla.
Hocam Razer Kraken V2 diye mi geçiyor. Tam bulamadım internette.
Amazon'da pahalı gözüküyor fiyatı MH 752'nin. QP sitesinde ucuz satılıyor ona bakın derim.
Hocam ucuz satılıyor ama hiç bir site Amazon kadar garanti vermiyor. Beğenmezsem kolayca iade edebiliyorum.
Bu yüzden Amazon tercih ediyorum.
Şimdi ben Cloud 2 yi iade edeceğim.

CM MH 752 > Razer Kraken TE yolunu izleyeceğim. En son karar verip direk o kulaklığı alacağım.
3 Kulaklığı da denemek istiyorum deneyimlerimi paylaşacağım.

Son düzenleme:
Blackshark V2 modelini kastediyorum tam ismini vermemişim kusura bakma ama alabiliyorsanız TE modeli yerine bunu seç.

Ayrıca şu şekilde bir şey yapmayı planlıyorum. Oyuncu kulaklığı test etme şekilleri

V2 stoklarda yok gibi. Olan yerlerde de 1000 Türk Lirası civarı.
Evet İtopya, QP gibi yerlerde var dolar fırladığından sanırım fiyatı çıkmış 900 lira altındaydı bir kaç hafta önce. Evet pahalı kulaklık ama TE ile arasındaki farka değer.

Evet İtopya, QP gibi yerlerde var dolar fırladığından sanırım fiyatı çıkmış 900 lira altındaydı bir kaç hafta önce. Evet pahalı kulaklık ama TE ile arasındaki farka değer.
Yani hocam para olsa değer tabi. Sizce bu kadar uğraşmama değer mi ? Yani Razer Kraken TE , Hyperx Cloud 2 , CM MH 752. Şu an hangisini alsam işimi göreceğini düşünmeye başladım. Sizce değer mi hepsini iade edip tekrar satın alıp teker teker denemeye ?

Yeni konular

Geri
Yukarı