Cloud 2 için uygun kulaklık yastığı

ableben

Hectopat
Yaz bitiyor ve sıcaklar düzelecek ama benim genel bir terleme sorunum var. Cloud 2 kulaklığında biliyorsunuz ki hem kadife hem de suni deri yastıklar var. Kadife olana geçmek istiyorum hem rahat hem de dayanıklı olduğundan. HS35 kulaklığım kumaş olduğundan yalıtım konusunda yetersiz kalıyordu. Tabii evimde çok ses olmaz ama insanlar mikrofona ne olursa olsun oyunun sesi geliyor diyorlar. Ki ben neredeyse kısık oynuyorum çoğu oyunu. Sizce değiştirilmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadife olanı kullanıyorum şu an deriye göre daha az terletiyor ve daha rahat ama kulağının içini yakıyor yani inanılmaz sıcaklatıyor kulağını bilgin olsun.

@nokaEXE sünger münger AliExpress işi ne oldu.

Bunu alacaktım aslında da vazgeçtim. Şu aralar kulak içi kullanıyorum. Zaten kış yaklaşıyor kadife ile devam ederim kışın.

@ableben Eğer ped almak istersen bu linkte Mesh-Black olanı önerebilirim. Rahatlık konusunda hem kadifeden hem deriden daha iyi kumaş ped.

Eger gerekirse alternatif olarak Brainwavz oval padleri de uyuyor cloud serisine.

Surda incelemesi var kisa da olsa.

Ayni markanin Audiotechnica M40X icin olan padlerini kullaniyorum, cok memnunum.

Su linkten de farkli marka ve modeller icin uyum durumu kontrol edilebiliyor.

Geri
Yukarı