Cloud 2 mi, Arctis 3 mü?

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Bir kulaklık almayı düşünüyorum, bu iki model arasında kaldım. Kulaklık ile telefon ve bilgisayardan oyun oynanacak, video izlenecek ve şarkı dinlenecek. Ancak ağırlıklı olarak telefonda kullanılacak. Aklımda bu iki model var. Void de düşündüm ama tasarımı hiç hoşuma gitmedi. Fiyat olarak da Arctis 3+Kulaklık Standı 300TL, Cloud 2+Uçak Adaptörü+USB Ses Kartı+2.Kumaş Kulak Yastıkları+Taşıma Çantası 420TL. Siz bana hangisini önerirsiniz? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud II tabii ki de. Hem ses kartı, hem kutu aksesuarları hem ekstra kulak minderleriyle aradaki fiyat farkına değen bir kulaklık.

Oyun ve rahatlık konusunda Arctis daha başarılı bir model. Yüksek sesli müzik dinlenecek ise Cloud II.

Fakat bana sorarsanız aradaki 100 TL farka değmez.

Oyun ve rahatlık konusunda Arctis daha başarılı bir model. Yüksek sesli müzik dinlenecek ise Cloud II.

Fakat bana sorarsanız aradaki 100 TL farka değmez.
Rahatlık ve Oyun bakımından HyperX daha iyi bu arada ben ikisini de denedim HyperX Cloud 2 daha güzel.

Merhaba. Cloud 2 alacağım büyük ihtimalle. Çünkü 7.1 zaten çok kullanamayacağım, zira ağırlıklı olarak telefonda kullanılacak. Arctis 3'ün müzik performans düşüklüğü de benim için önemli zira müzik/bol müzikli oyunlarda da kullanılacak kulaklık. Arctis 5 düşündüm ancak onun ilave özelliklerini telefonda/Xbox One S'de kullanamayacağım. Bu arada Gameekstra mı Yenişey satıcısından mı alayım N11'de? Herkese teşekkür ederim.

Merhaba. Cloud 2 alacağım büyük ihtimalle. Çünkü 7.1 zaten çok kullanamayacağım, zira ağırlıklı olarak telefonda kullanılacak. Arctis 3'ün müzik performans düşüklüğü de benim için önemli zira müzik/bol müzikli oyunlarda da kullanılacak kulaklık. Arctis 5 düşündüm ancak onun ilave özelliklerini telefonda/Xbox One S'de kullanamayacağım. Bu arada Gameekstra mı Yenişey satıcısından mı alayım N11'de? Herkese teşekkür ederim.
Gameekstra öneririm. Bu arada yanlış anladınız. Arctis 3'ün müzik kalitesi daha iyi fakat sesi çok yüksek çıkmıyor. Cloud II'de ses kalitesi Arctis 3'e yakın fakat sesi çok yüksek verebiliyor.

Bir kulaklık almayı düşünüyorum, bu iki model arasında kaldım. Kulaklık ile telefon ve bilgisayardan oyun oynanacak, video izlenecek ve şarkı dinlenecek. Ancak ağırlıklı olarak telefonda kullanılacak. Aklımda bu iki model var. Void de düşündüm ama tasarımı hiç hoşuma gitmedi. Fiyat olarak da Arctis 3+Kulaklık Standı 300TL, Cloud 2+Uçak Adaptörü+USB Ses Kartı+2.Kumaş Kulak Yastıkları+Taşıma Çantası 420TL. Siz bana hangisini önerirsiniz? Teşekkür ederim.
Konu baya geçmiş arkadaş şimdiye çoktan almıştır kulaklığı ama , benim tavsiyem 340 liraya steelseries arctis 3 sebebi birisi 340 lira diğeri 550 lira ben 550 liraya 200 daha koyar profosyonel oyuncu kulaklığı alırım ahım şahım ses farkı yok ses kalitesinde bence başa baş gidiyorlar cloud II nin tek farkı sesi arctis ten az daha yüksek olmasi peki başka ? Başka bişey sayabilirmisiniz burada cloud çok rahat şöyle böyle diyenler arctis kullanmamış insanlardir. Arctis'i kulağımda unutuyorum okadar diyorum boş yorum yapmayın 200 lira fazla vereceğiniz şeyde çok çok çok önemli fark ve fazlalıklar olması gerek gidin büyük mağazalara laptop götürüp deneyin tek farkın cloud'un az bişey ses fazlası ama artcis'in baya farkla konforu , katlanabilir ve kolay taşınabilir olması , müziklerde mükemmel iş cikarmasi , ikinci bir jack yuvası var kulaklıkta ve 2. Bir kişi sizinle aynı şeyi dinleyebiliyor okadar boş yorumlar yapılıyor ki inanın sadece Türkiye'de böyle kullandıkları malzeme EN İYİSİ OLMALI ben artcis 3 kullanıyorum en yakın arkadaşım cloud II yanyana oturup oyun oynuyoruz laptoplar ile ama inanın bana artcis 3 veya 5 alacağını söylüyor hem sunuda unutmayın sesi 90 dan fazla acamayacaksiniz artcis okadar yüksek daha yuksegine gerek yok o yüzden deneyin alın arkadaşlar ☺️👋

Son düzenleme:
Arkadaşlar almadan evvel Arctis 3'ü kafamdan tamamen silmiştim. A5-A7-G633-C2-Void Pro arasında kalmıştım. Kupon ile C2'yi 380TL'ye denk getirince hemen aldım. Memnunum iki yıla yakındır kullanıyorum. Yalnız ses kartı kronik sorunlu, garantiye göndereceğim, değiştiriyorlarmış yeni seriyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı