Cloud 2 nasıldır?

HS65 var. Kulağımı acıtıyor pedlerinin altında kalan ince tabakadan dolayı. Çok ince kulağım direk kulaklıktaki o deliklere değiyor.

Sesi benim için önemli diyorsanız ona dair yardım edebilirim ama konfor konusunda bir fikrim yok bende de Logitech Pro X var doğru takıldığında kolay kolay ağrıtmıyor uzun kullanım sonrasında ağrırsa biraz ağrıyor sadece.

Hocamlar dün HS65'i iadeye gönderdim. Muhtemelen 1-2 gün sonra bişey bildirirler veya ben haftaya pazartesi arayıp soracağım bildirmezlerse. Diğer bir arkadaşta iade edecekti SteelSeries bir kulaklığı onu kabul etmişler inşallah benimkini de kabul ederler. Cloud 2 şuan 2079TL Mediamarktta.
Eğer biraz bütçeyi arttırabilirsem Blackshark V2 Special Edition almayı düşünüyorum ara ara 2600 civarına düşüyormuş galiba. @dodo61 @fasalisso @ExclusiveeN

Hocamlar dün HS65'i iadeye gönderdim. Muhtemelen 1-2 gün sonra bir şey bildirirler veya ben haftaya pazartesi arayıp soracağım bildirmezlerse. Diğer bir arkadaşta iade edecekti SteelSeries bir kulaklığı onu kabul etmişler inşallah benimkini de kabul ederler. Cloud 2 şu an 2079TL MediaMarkt'ta.
Eğer biraz bütçeyi arttırabilirsem BlackShark V2 Special Edition almayı düşünüyorum ara ara 2600 civarına düşüyormuş galiba. @dodo61 @fasalisso @ExclusiveeN

Cloud 2ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam arkadaş ayarları yaptıktan sonra çok tizli olduğunu söyledi tiz karakterli bir kulaklıkmış kulağını rahatsız etmiş, almaman daha iyi olur gibi tabii ben kullanmadım. BlackShark V2 olandı sanırım başka bir arkadaş kulaklığın sesinin iyi olduğunu söyledi ama Special Edition ayrımı oluyor yoksa yazdığım V2 omu aslında.

Cloud 2ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam arkadaş ayarları yaptıktan sonra çok tizli olduğunu söyledi tiz karakterli bir kulaklıkmış kulağını rahatsız etmiş, almaman daha iyi olur gibi tabii ben kullanmadım. BlackShark V2 olandı sanırım başka bir arkadaş kulaklığın sesinin iyi olduğunu söyledi ama Special Edition ayrımı oluyor yoksa yazdığım V2 omu aslında.
SE ayrı hocam.

Geri
Yukarı