Cloud 2 vs. Arctis 5

Pars.

Decapat
Herkese merhabalar dostlarım. Oyuncu kulaklığı almak istiyorum ve kafamda soru işaretleri oluşuyor. Öncelikle benim düşündüğüm 2 kulaklık var. Bunlardan ilki Arctis 5, diğeri ise Cloud 2.
Çok görüyorum Cloud 2 hala alınmaz eski bir kulaklık diye. Şunu da belirteyim ki Türkiye içerisinden almayacağım bu kulaklığı. Gönlümden geçen Cloud 2 ama Arctis 5 de çok iyi diyorlar. Sizden ricam her 2 kulaklığın da artı ve eksi yönlerini söylemeniz ben de ona göre alayım.
Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

Cloud 2 yi baya bir kullanma fırsatım oldu. Maksimum 4-5 saat sürekli kullandım. Fazla bir terleme yapmıyor. Oyunlarda internet cafede olmama rağmen ses kasılabiliyor. Onun dışında 7.1 veya stereo olarak kullanabiliyorsun.

Ben Arctis 5 tercih ettim. Arkadaşımda Cloud 2 deneme fırsatı buldum ve ses kalitesinde 100 liralık kulaklıktan fark göremedim. Arctis 3 almıştım realtek ile çakıştığından problem oldu ve iade ettim. 2 gün önce korkarak Arctis 5 aldım ve yarın gelecek istersen bekle haftasonu bilgisayarımda deneyeceğim.
06.02.2019

Cloud 2 donanımsal olarak daha iyi fakat bir o kadar da eski. Arctis 5'in de tasarımı çok hoş. Ben Arctis 5 seçerdim şahsen.
Arctis serisinin tasarımını beğenmiyorum açıkçası.Ben sırf eski diye almak istemiyordum.Donanım olarak iyi olduğu için Cloud 2 alıyorum
Çok uzun saatler kullanacaksan Arctis 5, günlük 3-4 saati geçmeyecekse cloud 2 alabilirsin ikiside üzmez seni.
Hafta içi 5 saat civarı oynuyorum.Hafta sonu da 6 7 ye çıkıyor.Kararımı cloud olarak verdim.

Arctis serisinin tasarımını beğenmiyorum açıkçası.Ben sırf eski diye almak istemiyordum.Donanım olarak iyi olduğu için Cloud 2 alıyorum

Hafta içi 5 saat civarı oynuyorum.Hafta sonu da 6 7 ye çıkıyor.Kararımı cloud olarak verdim.
Deneyiminiz nasildi? Ben de cloud 2 almayi dusunuyorum ama mikrafonu steelseries'e gore daha kotu oldugundan supheliyim, yanit verirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı